Zaufaj doświadczonym fachowcom!

Dąbrówka to jedno z wielu miast, w których swoje profesjonalne usługi oferuje nasz hydraulik oraz instalator.

Wszelkie problemy instalacyjne, gazowe oraz hydrauliczne rozwiązujemy szybko i skutecznie. Czy to Dąbrówka, czy też Poznań – nasz instalator bądź hydraulik zjawią się w każdym miejscu. Aby zamówić nasze usługi, dzwoń pod numer telefonu - 518 595 158.

Montaż instalacji gazowej

Jedną z instalacji, jaką można spotkać w domach prywatnych, mieszkaniach blokowych i przedsiębiorstwach, jest instalacja gazowa. Gaz jest paliwem, które jest niestety łatwopalne, dlatego też instalacja gazowa powinna być każdorazowo wykonywana przez specjalistów i okresowo kontrolowana pod względem szczelności. Firma Twój Instalator podejmuje się kompleksowych usług dotyczących montażu instalacji gazowych. Z gazem nie ma żartów. Nawet najmniejszy wyciek czy nieszczelność w instalacji może doprowadzić w konsekwencji do tragedii. Lepiej więc zawsze powierzać wykonanie instalacji gazowej fachowcom, takim jak zatrudnieni pracownicy firmy Twój Instalator.

Co wykonujemy?

Nasza oferta obejmuje swoim zasięgiem między innymi wykonanie kompleksowych instalacji gazowych, naprawę takich instalacji, sprawdzenie ich szczelności i naprawienie awarii instalacyjnej. Wykorzystujemy w swojej pracy solidne rury nadające się do instalacji gazowych oraz specjalistyczne narzędzia i urządzenia, pozwalające na izolację rur i ich uszczelnianie. W systemach instalacji gazowych stosuje się zarówno rury miedziane, jak i stalowe. Przewody te powinny być połączone ze sobą w sposób solidny i trwały, który nie narażałby mieszkańców na jakikolwiek uszczerbek na zdrowiu.

Dokonujemy rozmieszczenia przewodów do zasilania gazem, podłączenia kotłów gazowych w instalacjach ogrzewania centralnego, czy też podłączenia kuchenki gazowej i piecyka typu Junkers. Słowem, wykonujemy wszelkie prace związane z gazem w domach mieszkalnych i przedsiębiorstwach. Realizujemy zakupy niezbędnych elementów instalacji, zgodnie ze wskazaniami klienta i doradzamy, jaka instalacja gazowa będzie najlepiej sprawdzała się w zastanych u klienta warunkach mieszkalnych.

Trasa naszego hydraulika do Dąbrówki

Twój Instalator Janusz Więcław
ul. Wolsztyńska 13/3, 60-361 Poznań
woj. wielkopolskie,
tel: +48 518 595 158 kontakt@twojinstalator.pl
NIP: 7780163186
Mapa Wielkopolski

Regiony Poznania:

Okolice Poznania: