Hydraulika w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych, w budynkach użytkowych to dosyć skomplikowana sprawa. Od poprawności działania tego systemu zależy w głównej mierze komfort bezpieczeństwo domowników, użytkowników.

Kranów z bieżącą wodą używamy zarówno w kuchni, jak i w łazience; to właśnie te dwa pomieszczenia łączy jeden wspólny mianownik związany z budową systemu hydraulicznego. Do tego dochodzi ponadto odpływ kanalizacyjny. Wszelkie problemy oraz wyzwania związane z hydrauliką podejmie, dostępne pod numerem telefonu 518 595 158, poznańska firma hydrauliczna Twój Instalator, które od szeregu lat towarzyszy mieszkańcom Wielkopolski.

Wykonanie projektu instalacji wod–kan, montaż urządzeń, sprawdzenie poprawności działania, okresowe kontrole, ewentualne wymiany, demontaże – te usługi hydrauliczne oraz instalacyjne znajdują się w katalogu świadczeń przedsiębiorstwa. Dokładne opisy każdy klient znajdzie na stronie internetowej firmy.

Twój Instalator posiada bogate portfolio wykonanych prac związanych z zaprojektowaniem i wykonaniem prac hydraulicznych, a także prac związanych z systemami grzewczymi oraz gazowymi. Galerię wykonanych zleceń można podziwiać na wyżej podanej witrynie internetowej. Tego typu zlecenia wymagają czasu, zastanowienia, wielkiej precyzji w działaniu, jednak nie tylko takie usługi wykonuje poznańskie przedsiębiorstwo.

Nagła awaria? Potrzebna pomoc? Wezwij poznańskie pogotowie hydrauliczne!

Hydraulika często spotyka się z nieprzewidzianymi sytuacjami. Pęknięty wężyk przy zlewie? Cieknący kran? Niedrożny odpływ? Wszystkie te usługi i wiele innych posiada w swojej ofercie Twój Instalator, który na nagłych przypadkach w hydraulice zna się jak mało kto. Wysoce wykwalifikowani pracownicy poradzą sobie z każdą kłopotliwą awarią, pozostawiając swoich klientów w bezpiecznych pomieszczeniach z doskonale działającymi urządzeniami sanitarnymi.

Ekipa z Twojego Instalatora szybko dojedzie na miejsce zdarzenia, niezależnie czy jest to centrum Poznania, obrzeża, czy też miejscowość położona nieco dalej od stolicy Wielkopolski. Bardzo często zdecydowana akcja hydrauliczna zapobiega poważnym uszkodzeniom budynków, jakie może spowodować większe zalanie wynikające z awarii urządzeń wodno – kanalizacyjnych.

Po wykonanych pracach technicznych można pracownikom z Twojego Instalatora zlecić kolejne ważne zadanie, a mianowicie doprowadzenie miejsca zdarzenia do takiego poziomu, aby było estetyczne i świeże. Chodzi tu oczywiście o prace remontowe, które mogą być wykonane w pobliżu systemów hydraulicznych, bowiem bardzo często miejsca te wymagają gruntownego odświeżenia. Malowanie, szpachlowanie, gipsowanie i inne czynności, oprócz układania kafli kuchennych bądź łazienkowych, to usługi, które firma instalatorska wykonuje z najwyższym profesjonalizmem.

W wielu przypadkach starsze budynki wymagają gruntownych przeglądów, Twój Instalator wyśle na miejsce ekipę, która bardzo starannie dokona oględzin, wystawi opinię istniejącym urządzeniom, w razie potrzeby przeprowadzi ekspertyzę z dokładnym wyszczególnieniem koniecznych renowacji.

Twój Instalator Janusz Więcław
ul. Wolsztyńska 13/3, 60-361 Poznań
woj. wielkopolskie,
tel: +48 518 595 158 kontakt@twojinstalator.pl
NIP: 7780163186
Mapa Wielkopolski

Regiony Poznania:

Okolice Poznania: