Komu powierzyć naprawę cieknącego kranu lub biały montaż?

Puszczykowo – tutaj swoje usługi świadczy Twój Instalator i Hydraulik. Pierwszorzędne realizacje nie obciążające portfela!

Znakomity zakład Twój Instalator czuwa nad spokojnym snem mieszkańców gminy Puszczykowo oraz innych miast z okolic Poznania. Pod numerem telefonu 518 595 158 można zgłaszać wszelkie awarie, by uzyskać szybką pomoc doświadczonego hydraulika. Oferowane są nie tylko świetne usługi hydrauliczne, ale także profesjonalne usługi instalacyjne. 

Na tle wielkopolskich firm z branży hydraulicznej pozytywnie wyróżnia się Twój Hydraulik i Instalator, przedsiębiorstwo, które znamionuje blisko ćwierć wieku tradycji. Silna marka w Poznaniu i okolicach to wynik naszej długoletniej, profesjonalnej pracy oraz stałego rozszerzania asortymentu usługowego.

Nasz zakład to wiarygodny partner, zarówno przy kompleksowych remontach zaplecza kuchennego i sanitarnego w firmach i instytucjach, jak i przy naprawach niewielkich awarii hydraulicznych. Jesteśmy niezawodni, jeśli chodzi o każde powierzone nam zlecenie. Wykonamy je rzetelnie, terminowo, oferując jednocześnie korzystne stawki za świadczone usługi. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami armatury i rozmaitych podzespołów, dzięki czemu oferujemy całościowe podejście do każdej zlecanej nam realizacji, eliminując jednocześnie Państwa obawy o jakość używanych komponentów. Tworzymy od podstaw lub naprawiamy wszelkiego rodzaju instalacje: centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjne, czy gazowe. Przeprowadzamy kompleksowe remonty łazienek i kuchni w domach prywatnych, lokalach firmowych , jak też budynkach użyteczności publicznej. Realizowany przez nas biały montaż to instalacja wszelkiego typu ceramiki sanitarnej – bez problemu przyłączymy zlew, wannę czy kabinę prysznicową. Jeśli chodzi o usuwanie awarii, jesteśmy do dyspozycji Klienta przez całą dobę, siedem dni w tygodniu – gwarantujemy błyskawiczną reakcję oraz bezproblemowe usunięcie awarii. Jesteśmy otwarci także na nietypowe zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Trasa naszego hydraulika do Puszczykowa

Twój Instalator Janusz Więcław
ul. Wolsztyńska 13/3, 60-361 Poznań
woj. wielkopolskie,
tel: +48 518 595 158 kontakt@twojinstalator.pl
NIP: 7780163186
Mapa Wielkopolski

Regiony Poznania:

Okolice Poznania: