Usterki, montaże, doradztwo – pełna gama usług!

Twój Instalator i Hydraulik to ceniona w branży firma, nasze usługi świadczymy m.in. w miejscowości Rokietnica.

Rokietnica może liczyć na wsparcie firmy Twój Instalator w zakresie usług instalacyjnych oraz hydraulicznych. Przeprowadzamy „biały montaż”, podejmiemy się instalacji piecu dwufunkcyjnego i udrożnienia rur. Gdy zdarzy się awaria, dobry hydraulik jest na wagę złota, dlatego w nagłych przypadkach dzwoń pod numer 518 595 158.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem specjalistycznych usług z branży hydraulicznej oraz instalacyjnej w Rokietnicy. Naszym atutem jest kompleksowa działalność w zakresie montażu i konserwacji wszelkiego typu instalacji: wod-kan, centralnego ogrzewania, czy też instalacji sanitarnych w miedzi lub plastiku. Zajmujemy się także tzw. białym montażem, czyli instalacją i przyłączaniem urządzeń ceramiki sanitarnej (wanny, kabiny prysznicowe, zlewy, bidety, brodziki, i in.), pełnozakresowymi remontami łazienek oraz kuchni, a także usuwaniem usterek związanych z hydrauliką i kanalizacją.

W przypadku niestandardowych zleceń, gdy siedziba naszego klienta znajduje się poza wspomnianym rejonem, prosimy o wcześniejszy kontakt.

Solidność i terminowość - Hydraulik Rokietnica

Gwarantujemy solidność i terminowość, znamionuje nas wysoki poziom usług oraz fachowe doradztwo hydraulika w Rokietnicy. Zaufajcie Państwo naszemu wieloletniemu doświadczeniu - niedługo firma Twój Hydraulik i Instalator będzie świętować dwudziestopięciolecie rozpoczęcia działalności. Posiadając tak obszerne rozeznanie w swojej branży, jesteśmy jednocześnie na bieżąco ze wszelkimi nowinkami technicznymi, a bogata oferta usługowa z pewnością usatysfakcjonuje każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Zapraszamy.

Trasa naszego hydraulika do Rokietnicy

Twój Instalator Janusz Więcław
ul. Wolsztyńska 13/3, 60-361 Poznań
woj. wielkopolskie,
tel: +48 518 595 158 kontakt@twojinstalator.pl
NIP: 7780163186
Mapa Wielkopolski

Regiony Poznania:

Okolice Poznania: