Masz problem z podłączeniem brodzika? Nie wiesz czemu pralka nie pobiera wody?

Skontaktuj się z nami i wezwij doświadczonego instalatora lub hydraulika. Szybko i sprawnie rozwiążemy każdy Twój problem.

Luboń, Poznań czy Wiry – w każdym z tych miejsc wykonujemy profesjonalne prace instalacyjne oraz hydrauliczne. Z pewnością będziesz zadowolony z usługi, jaką wykona dla Ciebie nasz instalator bądź hydraulik. W zakładce Kontakt znajdziesz numer telefonu do naszej firmy.

Realizacja instalacji wodno-kanalizacyjnych

Dziś mało kto z nas wyobraża sobie życie bez bieżącej wody w swoim domu lub mieszkaniu. Osobiście dbamy o to, aby woda ta płynęła bez przeszkód w instalacji wodno-kanalizacyjnej naszych klientów. Firma Twój Instalator z Poznania w stolicy Wielkopolski i w najbliższych okolicach świadczy kompleksowe usługi polegające między innymi na realizacji instalacji wodno-kanalizacyjnych.

Zakres usług

Usługi hydrauliczne świadczone przez firmę Twój Instalator mogą obejmować kompleksowe wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej w domu klienta lub w mieszkaniu, albo też wykonanie drobnych napraw na przykład wówczas, gdy powstanie awaria. Łatamy pęknięte rury, wymieniamy je na nowe, naprawiamy kolanka i usuwamy wszelkiego rodzaju zatory kanalizacyjne – w sposób fachowy a co najważniejsze – skuteczny.

Tworzymy zespoły przewodów rurowych i osprzętu, służące do przesyłania wody i odprowadzania powstałych w wyniku użytkowania instalacji – ścieków. Naprawiamy i instalujemy zawory oraz wodomierze, zgodne z istniejącymi normami. Dzięki pracy hydraulików z firmy Twój Instalator z Poznania, Twoja instalacja wodno-kanalizacyjna nie będzie posiadała żadnych słabych punktów. Łączniki poszczególnych rur zostaną wykonane z należytą starannością i nie będzie istniało niebezpieczeństwo, że szybko instalacja się zepsuje i wymagać będzie naprawy pociągającej za sobą dodatkowe koszty.

Usługi instalacji wodno-kanalizacyjnych obejmują więc swoim zasięgiem zarówno drobne, doraźne naprawy, jak i planowanie oraz realizację pełnej instalacji w budynku wskazanym przez klienta.

Trasa naszego hydraulika do Wiry

Twój Instalator Janusz Więcław
ul. Wolsztyńska 13/3, 60-361 Poznań
woj. wielkopolskie,
tel: +48 518 595 158 kontakt@twojinstalator.pl
NIP: 7780163186
Mapa Wielkopolski

Regiony Poznania:

Okolice Poznania: