Każda domowa sieć wodna składa się z kilku instalacji sanitarnych, mających na celu doprowadzenie czystej wody zimnej, odprowadzenie zużytej oraz rozprowadzenie wody przeznaczonej do ogrzewania budynku. Firma hydrauliczna Twój Instalator oferuje szeroką gamę usług, wśród których znajdują się instalacje sanitarne:

  • hydrauliczne (ciepłej i zimnej wody użytkowej),
  • centralnego ogrzewania,
  • gazowe,
  • wodno-kanalizacyjne.

Do tego dochodzą instalacje specjalnego przeznaczenia, takie jak wentylacji, klimatyzacji, chłodnicze oraz przeciwpożarowe.

Podstawowym elementem każdej instalacji sanitarnej są rury, które różnią się od siebie nie tylko średnicą, ale także materiałem, z którego zostały wyprodukowane. Firmy instalacyjne i hydrauliczne stosują rury plastikowe, miedziane oraz z tworzyw PE i PP. Obecnie największą popularnością cieszą się rury polipropylenowe, które mogą być wykorzystywane w instalacjach hydraulicznych ciepłej i zimnej wody, a także centralnego ogrzewania.

Każda instalacja sanitarna składa się z wielu elementów, którymi są urządzenia zasilające (kotły, pompy, wymienniki, grzejniki, a także przewody, którymi przepływają poszczególne media). By jednak całość funkcjonowała prawidłowo, muszą być spełnione pewne zasady jej montażu.

Jako profesjonalna firma hydrauliczna, wykonujemy instalacje sanitarne zarówno dla domów jednorodzinnych w Poznaniu, jak i dla dużych inwestycji budownictwa użyteczności publicznej. Każdy nasz wyspecjalizowany hydraulik dba o to, aby proponowane rozwiązania technologiczne poszczególnych instalacji były zawsze dostosowywane do indywidualnych oczekiwań klienta i spełniały jego oczekiwania.

Nasze usługi hydrauliczne to nie tylko montaż instalacji sanitarnych. Zespół naszych wykwalifikowanych i doświadczonych hydraulików z Poznania wykonuje również różnego rodzaju mniejsze i większe naprawy instalacji (wymieniamy uszczelki, usuwamy awarie, regulujemy i czyścimy spłuczki, itp.). Naprawiamy instalacje w zakresie nie wymagającym użycia sprzętu ciężkiego.

Twój Instalator Janusz Więcław
ul. Wolsztyńska 13/3, 60-361 Poznań
woj. wielkopolskie,
tel: +48 518 595 158 kontakt@twojinstalator.pl
NIP: 7780163186
Mapa Wielkopolski

Regiony Poznania:

Okolice Poznania: