Szybko i skutecznie naprawimy każdą usterkę hydrauliczną.

Cieknący kran, zator kanalizacyjny, przeciekająca rura? Nasz hydraulik błyskawicznie upora się z każdym problemem. Działamy w Poznaniu i okolicach.

Poza montażem, remontem oraz modernizacją instalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych oraz gazowych, a także prac obejmujących „biały montaż”, domeną firmy Twój Instalator są także inne usługi hydrauliczne oraz remontowe. Ich zakres obejmuje m.in. naprawę przeciekających rur oraz likwidację powstałych w nich zatorów, wymianę zepsutych urządzeń kanalizacyjnych oraz remontowanie łazienek i kuchni.

Rury, zatkane zalegającymi w ich wnętrzu substancjami, powodują wadliwość systemu kanalizacyjnego. Są one nierzadko przyczyną nieprzyjemnego zapachu, który wydziela się z otworów rurowych. Zaistniała sytuacja niewątpliwie wpływa na dyskomfort mieszkańców. W takim przypadku trzeba działać szybko i skutecznie. Znamy się na tym doskonale i służymy profesjonalną pomocą w odetkaniu wszelkiego typu rur zarówno w kuchni, jak i łazience. Resztki jedzenia, fusy od kawy lub herbaty, tłuszcz to tylko jedne z przykładowych substancji, które powodują niedrożność rur w kuchni. W przypadku łazienki, najczęściej zator powodują kłębki zbitych włosów. Zaleganie wymienionych substancji w rurach powoduje znaczne spowolnienie odpływu wody. Osoby, które zauważą ten problem często sięgają po chemiczne środki udrożniające w płynach lub granulkach. Należy jednak pamiętać, że ich stosowanie nie zawsze przyniesie oczekiwane rezultaty, a co najważniejsze – w przypadku rur metalowych mogą one powodować ich korozję. Najbardziej efektywnym sposobem odetkania rur będzie ich mechaniczne udrożnienie. Hydraulik za pomocą specjalistycznych narzędzi uzyska o wiele trwalszy efekt, a co najważniejsze przeprowadzi działania zdecydowanie bezpieczniejsze dla całego systemu kanalizacji.

Dlatego też, jeśli Państwa problemem są zatkane bądź przeciekające rury, uszkodzony zawór, pęknięty wężyk, cieknący kran lub jakakolwiek innego typu usterka hydrauliczna, prosimy o kontakt z naszą firmą. Zachęcamy także do skorzystania z naszych usług, gdy planujecie Państwo remont kuchni lub łazienki.

Twój Instalator Janusz Więcław
ul. Wolsztyńska 13/3, 60-361 Poznań
woj. wielkopolskie,
tel: +48 518 595 158 kontakt@twojinstalator.pl
NIP: 7780163186
Mapa Wielkopolski

Regiony Poznania:

Okolice Poznania: