Świadczone przez firmę instalacyjną Twój Instalator usługi hydrauliczne są skierowane do osób, które poszukują wykwalifikowanych i rzetelnych hydraulików w Poznaniu. Nasz zespół stanowią wyłącznie doświadczeni i fachowi eksperci, którzy mają na swoim koncie setki zrealizowanych instalacji hydraulicznych i są w stanie podejmować się nawet najbardziej skomplikowanych wyzwań.

Jako profesjonalna firma hydrauliczna dokładamy wszelkich starań, by każdy zatrudniony przez nas hydraulik w codziennej pracy kierował się specjalistyczną wiedzą i posiadanymi umiejętnościami. Działamy sprawnie i terminowo, niezależnie od tego, czy naszym zadaniem jest montaż rur kanalizacyjnych, naprawa lub wymiana co czy wykonanie centralnego ogrzewania. Dysponując wysokiej klasy sprzętem, świadczymy kompleksowe usługi hydrauliczne nie tylko na terenie miasta Poznań, ale i okolic.

Każdy nasz hydraulik specjalizuje się w wykonywaniu następujących instalacji:

 • wod-kan,
 • centralnego ogrzewania,
 • gazowych,
 • przyłączy (wod kan, kanalizacyjnych, sanitarnych).

Nasza firma hydrauliczna nieustannie dąży do tego, aby wszystkie instalacje hydrauliczne były realizowane w pełni profesjonalnie, przy zastosowaniu najwyższej klasy materiałów i sprawdzonych technologii. Nie funkcjonujemy jak typowe firmy instalacyjne i hydrauliczne – proponowane usługi świadczymy z maksymalnym zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta.

Oferta naszej firmy hydraulicznej obejmuje między innymi takie usługi, jak:

 • montaż instalacji i rur kanalizacyjnych,
 • wymiana i naprawa co,
 • wykonanie centralnego ogrzewania,
 • montaż instalacji: co, wod kan, sanitarnych,
 • naprawy instalacji sanitarnych, grzewczych i wod-kan,
 • czyszczenie i udrażnianie kanalizacji,
 • montaż kaloryferów,
 • usuwanie awarii instalacji,
 • konserwacja wszystkich rodzajów instalacji sanitarnych,
 • montaż wodomierzy, itp.

Firma Twój Instalator działa kompleksowo, oferując pełną gamę usług hydraulicznych już na etapie projektowym, poprzez doradztwo związane z doborem materiałów i technologii, kończąc na solidnym montażu rur czy instalacji kanalizacyjnej.

Przyjmujemy zlecenia na instalacje gazowe, grzewcze, a także na wykonawstwo centralnego ogrzewania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy zarówno typowe, jak i mniej standardowe usługi hydrauliczne, realizując instalacje dla klientów indywidualnych, firm, a także dla zarządców obiektów użyteczności publicznej.

Instalacje sanitarne

Fachowo, terminowo oraz kompleksowo wykonujemy instalacje sanitarne w domach jednorodzinnych, firmach, a także w obiektach użyteczności publicznej. Działamy przede wszystkim na obszarze miasta Poznań, ale na indywidualne życzenie klienta jesteśmy w stanie dotrzeć praktycznie w każdy region Wielkopolski. Czytaj więcej...

Instalacje gazowe

Bazując na wieloletnim doświadczeniu i fachowej wiedzy, wszystkim klientom proponujemy kompleksową usługę realizacji instalacji gazowych. Wykonujemy instalacje gazowe doziemne, jak również wewnętrzne. Działamy na terenie całego województwa wielkopolskiego, ze szczególnym uwzględnieniem miasta Poznań. Czytaj więcej...

Instalacje grzewcze

Na życzenia klientów nasi eksperci wykonują kompleksowe instalacje grzewcze, świadcząc takie usługi, jak montaż, naprawa, a także wymiana CO. Wykonanie centralnego ogrzewania powierzają nam nie tylko odbiorcy prywatni, ale również właściciele firm i zarządcy budynków użyteczności publicznej z miasta Poznań. Czytaj więcej...

Twój Instalator Janusz Więcław
ul. Wolsztyńska 13/3, 60-361 Poznań
woj. wielkopolskie,
tel: +48 518 595 158 kontakt@twojinstalator.pl
NIP: 7780163186
Mapa Wielkopolski

Regiony Poznania:

Okolice Poznania: