W czym możemy Ci pomóc? Naprawa kuchenki, montaż brodzika czy udrożnienie rur?

Wiórek k. Mosiny to jedno z wielu miasteczek, w których nasz hydraulik oferuje swoje usługi.

W naszej ofercie znajduje się między innymi: profesjonalna konserwacja i naprawa instalacji wod-kan, sanitarnych i grzewczych. Polecane przez klientów z Wielkopolski rzetelne usługi instalacyjne oraz hydrauliczne firmy Twój Instalator objęte są gwarancją. Potrzebna szybka i rzetelna pomoc? Zadzwoń pod nr tel. 518 595 158!

Instalacje wodno-kanalizacyjne zwykle się zabudowuje, by nieestetycznym wyglądem nie szpeciły wnętrza. Chociaż rur nie widać, ich obecności dowodzi szybkie odprowadzenie wody w umywalce, wannie czy pralce. Gdy drożność jest zbyt mała lub z otworu kanalizacyjnego unosi się niemiły zapach, ludzie wsypują środek udrażniający, żegnając tym samym problem nieprawidłowego odpływu. Jednakże, kiedy awaria utrudnia codzienne funkcjonowanie, a domowe sposoby nie wystarczą, aby się jej pozbyć, niezbędna jest wizyta hydraulika.

Twój Instalator to firma, która skutecznie naprawi niedrożną kanalizację. Istnieje kilka metod zwalczania problemu. W kanałach o niewielkiej objętości stosujemy metodę mechanicznego udrażniania przy pomocy specjalnych narzędzi. Innym sposobem na pozbycie się kłopotliwego zatoru jest płukanie rur wodą wpompowaną pod ciśnieniem. Trzecia metoda jest najbardziej czasochłonna. Pion instalacji wodno-kanalizacyjnej, w którym wystąpiła niedrożność poddawany jest metodzie bakteriologicznej. Umieszcza się w nim odpowiednie szczepy bakterii, które rozkładają osad znajdujący się na wewnętrznych ścianach rur. Następnie, wprowadzone do przewodu sprężyny, energicznym wirowym ruchem odrywają pozostałości osadu, przywracając w ten sposób drożność.

Intensywna eksploatacja kanałów sanitarnych powoduje częste nieprawidłowości w ich funkcjonowaniu, dlatego, aby uniknąć problemów w przyszłości, dobrze jest co jakiś czas poddać rury nadzorowi hydraulicznemu. Na co dzień warto dbać o czystość kratek ściekowych i nie zapychać odpływu resztkami jedzenia.

Należy pamiętać, że usługa udrożnienia systemu wodno-kanalizacyjnego podlega indywidualnej kalkulacji, a należność za wykonaną pracę uzależniona jest zawsze od wielkości danego zlecenia.

Trasa naszego hydraulika do Wiórek

Twój Instalator Janusz Więcław
ul. Wolsztyńska 13/3, 60-361 Poznań
woj. wielkopolskie,
tel: +48 518 595 158 kontakt@twojinstalator.pl
NIP: 7780163186
Mapa Wielkopolski

Regiony Poznania:

Okolice Poznania: