Cieknący kran, niedrożne rury, awaria instalacji?

Tarnowo Podgórne może liczyć na kompleksowe usługi firmy Twój Instalator. Sprawdź co potrafi nasz hydraulik.

Tarnowo Podgórne – to między innymi w tym mieście Twój Instalator świadczy swoje usługi hydrauliczne i instalacyjne. Dobry hydraulik to bezcenna pomoc w nagłych awariach dotyczących instalacji sanitarnych i nie tylko. Fachowcy z firmy czekają na zlecenia pod numerem telefonu 518 595 158.

Profesjonalne instalacje gazowe

Jednym z podstawowych czynników związanych z funkcjonowaniem budynków jest ich bezpieczeństwo. Różnego rodzaju instalacje muszą być prawidłowo zaprojektowane, odpowiednio zainstalowane oraz konserwowane. Firma Twój Instalator zajmuje się zakładaniem instalacji gazowych począwszy od zainstalowania kuchenki gazowej aż po projekty i zakładanie skomplikowanych systemów grzewczych zasilanych gazem.

Gaz jest bardzo skuteczną alternatywą dla ogrzewania w miejskim systemie CO lub też ogrzewania za pomocą węgla. Ceny jednostkowe gazu od wielu lat wskazują, iż jako środek stosowany do ogrzewania pomieszczeń, gaz jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. Zaprojektowanie oraz instalacja to koszt jednorazowy, a kolejne lata oszczędności na ogrzewaniu będą satysfakcjonujące. Tego rodzaju instalacje wszechobecne są w domach jednorodzinnych, w mniejszych budynkach z przeznaczeniem na lokale użytkowe.

Firma Twój Instalator współpracuje z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorstwami, jest wszędzie tam, gdzie potrzebne jest wykonanie fachowej instalacji, wszędzie tam gdzie należy zrobić przegląd, dokonać konserwacji itd.

Mieszkańcy budynków wielorodzinnych korzystają zwykle z kuchenek gazowych. Modne w ostatnich latach płyty indukcyjne zasilane energią elektryczną okazały się mało ekonomiczne. Tego rodzaju instalacje położone na dużej powierzchni muszą być często przeglądane, tak samo jak stan popularnych gazówek. Pracownicy firmy Twój instalator posiadają wszelkie uprawnienia pozwalające na dokonywanie przeglądów, napraw, sprawdzania szczelności urządzeń oraz części wchodzących w skład instalacji.

Pamiętajmy, iż nieszczelne urządzenia gazowe mogą stworzyć realne zagrożenie dla naszego życia i zdrowia, dlatego też przy wykryciu zapachu gazu w momencie, gdy maszynka nie jest używana należy natychmiast zaalarmować fachowców, którzy zlokalizują problem.

Trasa naszego hydraulika do Tarnowa Podgórnego

Twój Instalator Janusz Więcław
ul. Wolsztyńska 13/3, 60-361 Poznań
woj. wielkopolskie,
tel: +48 518 595 158 kontakt@twojinstalator.pl
NIP: 7780163186
Mapa Wielkopolski

Regiony Poznania:

Okolice Poznania: