Drobna usterka czy poważna katastrofa?

To bez znaczenia - mieszkańcy miejscowości Rogalin mogą liczyć na kompleksowe usługi hydrauliczne i instalacyjne.

Każdy nasz fachowiec – hydraulik czy instalator, może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, co pozwala nam świadczyć profesjonalne usługi instalacyjne i hydrauliczne. Podejmiemy się każdego zlecenia – od naprawy instalacji wod-kan, przez serwis instalacji grzewczej, po montaż urządzeń sanitarnych. Numer telefonu znajdą Państwo w zakładce Kontakt.

Instalację wodno-kanalizacyjną w kuchni tworzy system przewodów, które doprowadzają i odprowadzają wodę ze zlewozmywaka, zmywarki i pralki, która coraz częściej wchodzi w skład kuchennych urządzeń. Twój Instalator to zespół profesjonalistów z praktyczną wiedzą na temat mechaniki płynów. Specjalizujemy się w wielu obszarach hydrauliki, a jedną z oferowanych przez nas usług jest montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej.

Tworząc siatkę rur odpowiedzialnych za przepływ wody w kuchni, korzystamy z najwyższej jakości materiałów. Używamy rur miedzianych, wykonanych z tworzyw sztucznych, osprzętu sprawdzonych firm – zaworów, wodomierzy, syfonów itp.

Rury z miedzi twardej poddajemy spawaniu i połączone kształtkami układamy wzdłuż ścian, pod tynkiem. Rury z miedzi miękkiej natomiast instalujemy pod podłogą. Im więcej łączeń tym większe ryzyko potencjalnych przecieków, dlatego, aby uchronić klienta przed przykrym zdarzeniem, staramy się korzystać z jednego odcinka przewodu. Miedź, jako materiał mało podatny na korozję, nadaje się do instalacji wody zarówno ciepłej, jak i zimnej, jednakże montaż tego typu rur jest pracochłonny co w efekcie generuje większe koszty. W przypadku rur z tworzyw sztucznych cenę warunkuje dość wysoki koszt zakupu kształtek. Zawsze jednak staramy się dostosować materiał do możliwości finansowych klienta.

Wykonując montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej pamiętamy o podstawowych zasadach związanych z zachowaniem bezpieczeństwa. Rury z wodą układamy poniżej przewodów elektrycznych i gazowych, przy czym te z zimną wodą znajdują się zawsze poniżej tych, w których płynie ciepła woda. Koszt wykonania każdej instalacji wodno-kanalizacyjnej wyceniamy na podstawie ilości wykonanej pracy i zakupu niezbędnych materiałów.

Trasa naszego hydraulika do Rogalina

Twój Instalator Janusz Więcław
ul. Wolsztyńska 13/3, 60-361 Poznań
woj. wielkopolskie,
tel: +48 518 595 158 kontakt@twojinstalator.pl
NIP: 7780163186
Mapa Wielkopolski

Regiony Poznania:

Okolice Poznania: