Kompleksowe usługi naprawcze i instalacyjne

Doświadczony, sprawdzony hydraulik – Robakowo i okolice

Poszukiwany pilnie hydraulik w podpoznańskiej miejscowości Robakowo? Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z szerokiej oferty usług prezentowanej przez firmę Twój Instalator – numer telefonu znajdą Państwo w zakładce Kontakt.

Z nami błyskawicznie pozbędziecie się usterek hydraulicznych takich jak zatkana lub przeciekająca rura czy zepsuty kran. Nasze profesjonalne realizacje obejmują także wykonawstwo instalacji wod-kan, biały montaż, czy też instalacje c.o., a ponadto wymianę urządzeń kanalizacyjnych oraz remonty łazienek i kuchni. Świadcząc tak dalece kompleksowy zakres wyspecjalizowanych usług, w ciągu ponad dwudziestu lat działalności staliśmy się jednym z lokalnych liderów branży hydraulicznej oraz instalacyjnej. Działając na rzecz osób prywatnych i firm, mamy na koncie tysiące udanych realizacji, począwszy od drobnych napraw, po całkowitą wymianę kanalizacji czy instalacji grzewczych w dużych budynkach. Gwarantujemy solidność i rzetelność, niezależnie od stopnia złożoności realizowanego zlecenia.

Dokonujemy korzystnych cenowo napraw i remontów. Dzięki współpracy z najlepszymi dystrybutorami armatury czy innych podzespołów instalacyjnych, a także pojedynczych części, możemy zagwarantować Państwu maksymalnie satysfakcjonujące ceny naszych usług. Zapewniamy również wyczerpujące fachowe porady – wezwani do Państwa fachowcy chętnie rozwieją Wasze wątpliwości i odpowiedzą na nurtujące Was pytania. Zapraszamy do kontaktu.

Robakowo to miejscowość w bezpośrednim sąsiedztwie Poznania, należąca do ościennej gminy Kórnik. Znajduje się w odległości około 10 km na północ od Kórnika oraz niecałe 14 kilometrów na południowy wschód od Poznania. Bezproblemowa komunikacja drogowa ze stolicą Wielkopolski możliwa jest dzięki położeniu Robakowa przy Trasie Katowickiej (przedłużenie ulicy Bolesława Krzywoustego). Od dłuższego czasu obserwowany jest intensywny rozwój inwestycji deweloperskich. W Robakowie znajdują się zarówno niedawno powstałe osiedla domów jednorodzinnych, jak i znacznie starsze zabudowania z czasów, gdy miejsce to była jeszcze niewielką wioską. Miejscowość zlokalizowana jest w urokliwej, zalesionej okolicy, jedna z zalet takiego usytuowania to bezpośrednie sąsiedztwo ścieżek rowerowych, co zachęca do aktywnego wypoczynku. W Robakowie znajduje się szkoła i kościół, zaś okolice są wyjątkowo atrakcyjne pod względem turystycznym – warto zobaczyć między innymi Zamek w Kórniku, zespół pałacowy w Rogalinie, Arboretum (ogród dendrologiczny) oraz Jezioro Kórnickie.

Trasa naszego hydraulika do Robakowa

Twój Instalator Janusz Więcław
ul. Wolsztyńska 13/3, 60-361 Poznań
woj. wielkopolskie,
tel: +48 518 595 158 kontakt@twojinstalator.pl
NIP: 7780163186
Mapa Wielkopolski

Regiony Poznania:

Okolice Poznania: