Potrzebny solidny fachowiec?

Znakomity standard realizacji w podpoznańskim Lusowie oferuje firma Twój Instalator i Hydraulik. Terminowo, rzetelnie, tanio!

Twój Instalator oferuje kompleksowe usługi instalacyjne dla Poznania i okolic takich jak np. Lusowo. Masz problem z przeciekającą pralką, zatkanymi rurami bądź niedziałającym piecem dwufunkcyjnym? Zadzwoń pod numer 518 595 158 i zamów usługi hydrauliczne, a odwiedzi Cię profesjonalny hydraulik, zlikwiduje usterkę i będziesz już mógł spać spokojnie.

Instalacje i remonty sieci wodno-kanalizacyjnych

Remont łazienki wymaga nie tylko udziału specjalisty od układania glazury czy malowania ścian, ale również, a może nawet przede wszystkim pomocy hydraulika. Na terenie Poznania istnieje wiele firm zajmujących się świadczeniem tego typu usług, jednak tą, która może zapewnić rzeczywiście wysoko wykwalifikowanych i wszechstronnych fachowców jest Twój Instalator. Firma swoim zasięgiem obejmuje zarówno Poznań, jak i liczne okoliczne miejscowości, w szczególnych wypadkach nawet w odległych rejonach kraju.

Hydraulika bez granic

Prace remontowe oraz zakładanie nowych instalacji wodno-kanalizacyjnych to zadania, które nie stawiają wykwalifikowanym pracownikom firmy zbyt wielu barier. Doświadczeni specjaliści są w stanie pokonać każdy problem instalacyjny związany z materiałami czy warunkami zewnętrznymi, jak miejsce czy warunki środowiskowe. Oferta firmy obejmuje długą listę prac, których wykonanie można zamówić w firmie. Należy do nich zarówno planowanie i konstruowanie nowych ciągów wodnych czy kanalizacyjnych, jak i wykonywanie remontów czy przebudowa już istniejących, a także usuwanie ewentualnych awarii, włącznie z niedrożnością ciągów.

Nie tylko rury

Oferta firmy Twój Instalator poza tradycyjnym układaniem i uszczelnianiem rurek obejmuje też inne elementy montażu całych systemów hydraulicznych. Zalicza się do nich między innymi tzw. biały montaż, czyli instalowanie wszystkich urządzeń oraz akcesoriów pozwalających na korzystanie z dobrodziejstw instalacji. Zaliczają się do nich wanny i brodziki, umywalki, sedesy a także skomplikowane systemy do nowoczesnych kabin prysznicowych, wanien z hydromasażem czy jacuzzi. Specjaliści z poznańskiej firmy poradzą sobie z każdym urządzeniem, nawet tym zaprojektowanym w zaawansowanej technologii, wymagającym specjalistycznej wiedzy i odpowiednio dobranych części.

Trasa naszego hydraulika do Lusowa

Twój Instalator Janusz Więcław
ul. Wolsztyńska 13/3, 60-361 Poznań
woj. wielkopolskie,
tel: +48 518 595 158 kontakt@twojinstalator.pl
NIP: 7780163186
Mapa Wielkopolski

Regiony Poznania:

Okolice Poznania: