Nie siłuj się z cieknącym kranem – wezwij doświadczonego eksperta!

Jednym z miast, w których oferujemy kompleksowe usługi instalacyjne i hydrauliczne jest Łęczyca.

Więc jeśli jest Ci potrzebny doświadczony instalator lub hydraulik – nie zwlekaj – skontaktuj się z nami, dzwoniąc pod numer 518 595 158. Naprawimy nie tylko przeciekające urządzenia kanalizacyjne, ale także podejmiemy się instalacji grzejników, pieców dwufunkcyjnych, udrażniania rur oraz montażu kabin prysznicowych.

Montaż instalacji miedzianej

Jedną z wielu usług znajdujących się w ofercie firmy Twój Instalator z Poznania jest montaż instalacji miedzianej. Odnosi się on do instalacji wody ciepłej i zimnej lub instalacji centralnego ogrzewania, gdzie czynnik cieplny może nagrzewać się do temperatury maksymalnej 110 stopni Celsjusza. Rurki miedziane w instalacji kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania wymagają odpowiedniego łączenia, aby utworzyły finalnie trwałą i solidną instalację. Hydraulicy z firmy Twój Instalator z Poznania w sposób fachowy wykonają taką usługę, korzystając z techniki lutowania miękkiego. Na czym to polega?

Lutowanie miękkie

Przy realizacjach obejmujących instalacje opierające się na elementach miedzianych, często wykorzystuje się lutowanie miękkie do ich łączenia. W przeciwieństwie do plastikowych rurek, które łączy się ze sobą za pośrednictwem kolanek i uszczelek, w rurkach miedzianych konieczne jest wykonanie lutów, aby połączyć je ze sobą. Lutowanie miękkie pozwala na łączenie elementów miedzianych w temperaturze do 450 stopni Celsjusza.

Aby połączyć rurki miedziane, należy przeciąć je prostopadle do osi specjalnym obcinakiem lub piłką. Hydraulicy z Twój Instalator wyposażeni są rzecz jasna we wszelkie, niezbędne urządzenia i narzędzia, służące im do wykonania instalacji miedzianej w domu u klienta. Po przecięciu rurek do wymaganej wielkości, usuwa się powstałe u jej wylotu zadziory i czyści się łączone powierzchnie rur za pomocą papieru ściernego, do uzyskania metalicznego połysku.

Przed przystąpieniem do właściwego lutowania rurek miedzianych, na ich końce nakłada się cienką warstwę pasty lutowniczej. Złącze rurek podgrzewa się, poprzez topienie spoiwa, dzięki czemu rurki zostają trwale połączone – w sposób solidny i wytrzymały. Hydraulicy z Twój Instalator zadbają o zachowanie maksymalnego bezpieczeństwa przy wykonywaniu instalacji z rur miedzianych w domach klientów.

Trasa naszego hydraulika do Łęczycy (wielkopolskie)

Twój Instalator Janusz Więcław
ul. Wolsztyńska 13/3, 60-361 Poznań
woj. wielkopolskie,
tel: +48 518 595 158 kontakt@twojinstalator.pl
NIP: 7780163186
Mapa Wielkopolski

Regiony Poznania:

Okolice Poznania: