Nie musisz już zamartwiać się cieknącą rurą!

Poszukiwany hydraulik w mieście Krosno? Firma Twój Instalator podejmie się napraw oraz montażu instalacji gazowych, wod-kan oraz sanitarnych!

Mieszkańcy Krosna i okolic chętnie skorzystają z kompleksowej oferty: usługi instalacyjne w zakresie wod-kan, profesjonalne usługi hydrauliczne – biały montaż, czy też przyłączanie urządzeń grzewczych. Dołącz do grona naszych klientów – kontakt: tel. 518 595 158, zapraszamy!

W każdej łazience muszą się znaleźć trzy podstawowe urządzenia sanitarne: WC, umywalka oraz wanna lub prysznic. Choć łazienka to zwykle najmniejsze pomieszczenie w mieszkaniu czy domu, to jej remont może nastręczyć nieproporcjonalnie dużych problemów. Twój Instalator wykona remont szybko, sprawnie i z gwarancją najwyższej jakości użytkowania. W pełnym zakresie wykonujemy montaż łazienkowej armatury sanitarnej, montujemy brodziki i kabiny prysznicowe, wanny, umywalki, bidety.

W zależności od upodobań klienta, zamontujemy wannę prostokątną, narożną, symetryczną lub asymetryczną. Kabinę prysznicową umieścimy w dowolnym typie brodzika lub bezpośrednio na odpowiednio wyprofilowanej posadzce, która pozwoli na swobodny odpływ wody. Zgodnie z upodobaniami klienta, sanitariaty takie, jak np. WC czy bidet mogą być podwieszone. Coraz częściej spotykane w nowoczesnych łazienkach systemy podtynkowe dają taką możliwość. Poza tym pozwalają uzyskać wizualny efekt większej przestrzeni i lekkości. Skorzystaj z usług naszego hydraulika w Krośnie. W łazienkach o nieregularnych kształtach, wykorzystujemy wnęki w ścianach. Montując w nich wszystkie niezbędne sprzęty, staramy się zachować jak najwięcej wolnej przestrzeni, którą następnie pomagamy zagospodarować po zabudowę szafek i półek. Wszystkie zamontowane urządzenia podłączamy do instalacji wodno-kanalizacyjnej w Krośnie.

Nasze realizacje to nie tylko kompleksowe wykonawstwo. Wieloletnie doświadczenie hydrauliczne i instalatorskie pozwala nam doradzać klientom z Krosna, z jakich rozwiązań skorzystać, by armatura sanitarna służyła przez lata, a łazienka, zachowując walory estetyczne, była praktyczna w użytkowaniu. Uwzględniając potrzeby klienta oraz zakres prac do wykonania, do każdego zlecenia stosujemy indywidualną wycenę.

Trasa naszego hydraulika do Krosna (wielkopolskie)

Twój Instalator Janusz Więcław
ul. Wolsztyńska 13/3, 60-361 Poznań
woj. wielkopolskie,
tel: +48 518 595 158 kontakt@twojinstalator.pl
NIP: 7780163186
Mapa Wielkopolski

Regiony Poznania:

Okolice Poznania: