Doświadczeni fachowcy pomogą w każdej sprawie!

Nie przejmuj się przeciekającą rurą – na tej stronie znajdziesz numer do sprawdzonego hydraulika w Kórniku.

Twój Instalator oferuje kompleksowe usługi hydrauliczne i instalacyjne w miejscowości Kórnik (woj. wielkopolskie). Podejmiemy się między innymi przyłączenia do sieci wod-kan urządzeń zasilanych energią elektryczną lub gazem, jak również szybko i sprawnie zlikwidujemy awarie i przecieki rur. Naprawy i montaż instalacji gazowych, wod-kan i grzewczych to nasza specjalność – zapraszamy do przekonania się o naszej skuteczności: tel. 518 595 158.

Remont łazienki

Wraz z upływem lat i codzienną eksploatacją przestrzeni i urządzeń łazienkowych wnętrze tego pomieszczenia niszczeje i wymaga od właścicieli kompleksowego remontu. Oczywiście remont może być spowodowany również zmianą indywidualnych upodobań odnośnie aranżacji tego wnętrza. Tak, czy inaczej należy przyznać, że remont łazienki to poważne przedsięwzięcie, które wymaga od nas nie tylko wyboru i kupna określonych materiałów i urządzeń, ale również zatrudnienia grupy fachowców, którzy profesjonalnie i sprawnie poradzą sobie z wszystkimi zadaniami czekającymi na nich w łazienkowym wnętrzu.

Firma Twój Instalator zajmuje się kompleksową obsługą hydrauliczną i instalatorską, dlatego kompleksowe remonty łazienek to zadanie idealne dla nich. Remont w wykonaniu pracowników firmy obejmuje wszystkie działania, takie jak pozbycie się starych płytek, remont lub przebudowa instalacji kanalizacyjnej, montaż baterii łazienkowych i tym podobne czynności. Praca wykonana przez fachowców na pewno w stu procentach spełni oczekiwania każdego klienta, co potwierdzają już pozytywne opinie inwestorów, którzy zaufali firmie Twój Instalator.

Bardzo często remont łazienki, bądź całkowite przeniesienie jej do innego pomieszczenia wiąże się z generalnym remontem i gruntowną przebudową instalacji wodno-kanalizacyjnej. Również to zadanie to tak zwany konik pracowników firmy Twój Instalator, którzy skutecznie rozwiążą wszystkie problemy i każdy nękający Klienta problem, dzięki czemu końcowy efekt na pewno sprosta oczekiwaniom Klienta. Nigdy nie należy powierzać tego typu prac osobom bez gruntownego przygotowania i doświadczenia, gdyż w niedługim czasie takie postępowanie może okazać się niewystarczające.

Trasa naszego hydraulika do Kórnika

Twój Instalator Janusz Więcław
ul. Wolsztyńska 13/3, 60-361 Poznań
woj. wielkopolskie,
tel: +48 518 595 158 kontakt@twojinstalator.pl
NIP: 7780163186
Mapa Wielkopolski

Regiony Poznania:

Okolice Poznania: