Zatkane rury? Problem ze zmywarką? Niedziałający piecyk dwufunkcyjny?

Jeśli mieszkasz w poznańskiej dzielnicy Kiekrz, możesz liczyć na pomoc naszego hydraulika – szybko i sprawnie dokonamy wszelkich napraw.

Gdy planujesz remont łazienki i kuchni w dzielnicy Kiekrz, warto wybrać firmę oferującą jednocześnie usługi hydrauliczne, jak i specjalistyczne wykonania z zakresu montażu bądź remontu instalacji sanitarnych czy grzewczych. Firma Twój Instalator to decyzja najlepsza z możliwych – kompleksowo realizujemy renowację wszelkiego typu sieci hydraulicznych, jak i usługi instalacyjne w pełnym wymiarze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kliknięcia w zakładkę Kontakt w górnym menu strony.

Biały montaż to innym słowy instalacja brodzików, wanien, kabin prysznicowych, zlewów i innych urządzeń sanitarnych w kuchni i łazience. Od wykonawcy wymaga on znajomości podstawowych zasad montażu, umiejętności hydraulicznych i przede wszystkim doświadczenia, które zagwarantuje sukces ostatecznego efektu. Poszukując fachowców, którzy wykonaliby tego rodzaju przedsięwzięcie, warto poświęcić trochę czasu i wśród szerokiej gamy firm specjalizujących się w tego typu usługach odnaleźć taką, która cieszy się uznaniem klientów i wymaganymi kwalifikacjami.

Doskonałym wyborem będzie powierzenie tego zadania pracownikom firmy Twój Instalator. Pracujący tam fachowcy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia i szerokie kompetencje uprawniające ich do podejmowania się tego rodzaju czynności. Firma dba o to, żeby każde wykonywane przez nich nawet najbardziej inwazyjne zadanie wykonane było z należytą dokładnością i zaangażowaniem, co skutkować będzie osiągnięciem pełnego sukcesu. Wieloletnie doświadczenie firmy oraz setki zrealizowanych prac sprawiają, że firma cieszy się zaufaniem wielu klientów, którzy zdecydowali się już na skorzystanie z jej usług.

Fachowy montaż urządzeń sanitarnych to gwarancja bezawaryjnego działania tego typu urządzeń oraz ich trwałości. Nieprawidłowo zainstalowane urządzenia mogą skutkować wieloma problemami związanymi również z kosztownym remontem łazienki, czy ewentualną koniecznością zakupu nowych sprzętów. Warto więc powierzyć swoje zaufanie w ręce fachowców, którzy należycie podołają działaniom z zakresu instalacji i montażu urządzeń sanitarnych.

Trasa naszego hydraulika do Kiekrza

Twój Instalator Janusz Więcław
ul. Wolsztyńska 13/3, 60-361 Poznań
woj. wielkopolskie,
tel: +48 518 595 158 kontakt@twojinstalator.pl
NIP: 7780163186
Mapa Wielkopolski

Regiony Poznania:

Okolice Poznania: