Budujesz się lub remontujesz w okolicach Poznania?

Kamionki nie od dziś korzystają z usług hydraulicznych firmy Twój Instalator. Dowiedz się co potrafi nasz hydraulik!

Interesuje Cię doświadczony hydraulik, który wymieni instalacje wod-kan lub gazowe w Twoim domu, ale nie wiesz czy zgodzi się przyjechać do miejscowości Kamionki? Nie martw się – nasza firma zaoferuje Ci usługi instalacyjne i hydrauliczne w Twojej okolicy. Jeśli chcesz mieć pewność, że każde skomplikowane instalacje zostaną fachowo wykonane, zadzwoń pod numer: 518 595 158.

Wod – Kan od A do Z

Instalacje związane z przepływem wody w domu mieszkalnym bądź w lokalach użytkowych to bardzo istotny element, bez którego użytkowanie pomieszczeń byłoby niemożliwe. Tak zwane węzły sanitarne, dopływy wody, instalacje hydrauliczne, instalacje grzewcze muszą być starannie zaplanowane. Aby tak było, za projekt musi się zabrać przedsiębiorstwo, które posiada grono fachowców z branży. Firma Twój Instalator prowadzi na terenie Poznania oraz w okolicach szereg prac związanych z projektowaniem, montażem i demontażem systemów wodno – kanalizacyjnych. Ekipa posiada wszelkie uprawnienia, pracuje tylko i wyłącznie na materiałach sprawdzonych i atestowanych. Wiele lat doświadczenia sprawia, iż doradztwo i działania począwszy od projektu, a skończywszy na okresowych przeglądach, to gwarancja najwyższej jakości usług.

Bardzo częstym elementem prac firmy Twój Instalator jest demontaż starych lub wadliwie położonych systemów wod – kan. Budowane pospiesznie budynki mieszkalne obfitują po latach w szereg awarii. Doświadczeni instalatorzy wymieniają poszczególne elementy na nowoczesne, zmieniają często plan obiegu rur wokół urządzeń grzewczych czy sanitarnych, dzięki czemu wygląd pomieszczeń jest przyjemniejszy.

Remont w łazience często związany jest z wymianą rur oraz elementów, które mają swoje ujście wewnątrz ściany, jak i na zewnątrz. Twój Instalator przeprowadzi wymianę instalacji wod – kan na nową i przy okazji dokona usług remontowych bez kładzenia kafli.

Warto pamiętać, iż zlecenie usługi hydraulicznej bądź instalacyjnej profesjonalnej, doświadczonej firmie instalatorskiej to pewność, iż wszelkie skomplikowane elementy związane z systemem obiegu wody w domu będą przez wiele lat pracować jak należy.

 

Twój Instalator Janusz Więcław
ul. Wolsztyńska 13/3, 60-361 Poznań
woj. wielkopolskie,
tel: +48 518 595 158 kontakt@twojinstalator.pl
NIP: 7780163186
Mapa Wielkopolski

Regiony Poznania:

Okolice Poznania: