Martwi Cię nieszczelny brodzik lub wylewająca pralka?

Potrzebny Ci pilnie hydraulik oraz instalator w miejscowości Jelonek?

Przedsiębiorstwo Twój Instalator świadczy usługi instalacyjne oraz usługi hydrauliczne na terenie całego woj. wielkopolskiego. Błyskawicznie reagujemy, w okamgnieniu usuniemy usterki oraz podejmiemy się profesjonalnego montażu urządzeń kanalizacyjnych oraz grzewczych – pod nr tel. 518 595 158 przyjmujemy zgłoszenia przez całą dobę.

Woda cieknąca po ścianie to znak, że gdzieś pękła rura. Choć sytuacja nieprzyjemna, nie należy popadać w panikę. Trzeba zamknąć zawór wody i skontaktować się z hydraulikiem. Twój Instalator szybko zaradzi kłopotom. Jako firma z wieloletnim hydraulicznym doświadczeniem postaramy się zażegnać problem zanim o pękniętej rurze dowie się sąsiad mieszkający piętro niżej.

Używane do niedawna rury ocynkowane charakteryzuje duży stopień awaryjności. Może się okazać, że konieczna będzie nie tylko naprawa, ale wymiana rury. Gdy rura nie jest zabudowana, hydraulik ma do niej łatwiejszy dostęp i co za tym idzie, możliwość szybszego wykrycia i naprawy wadliwie działającego miejsca. Zgodnie z potrzebą piękna, standardem jednak stało się zabudowywanie mało estetycznych pionów instalacji wodno-kanalizacyjnej. W trakcie awarii, rozwiązanie to istotnie utrudnia odnalezienie i naprawę uszkodzonego fragmentu. Jeżeli pęknięcie zostanie zlokalizowane pod glazurą, by pozbyć się problemu, niezbędne będzie jej skucie. Twój Instalator dołoży jednak wszelkich starań, by ratując klienta z jednej opresji, nie przysporzyć mu nowego kłopotu w postaci zbyt dużego ubytku w płytkach.

Zaniedbania w systemie dostarczającym i odprowadzającym w wodę potrafią być nieprzyjemne w skutkach. Ucierpi na tym nie tylko sąsiad, któremu zalało mieszkanie, ale również właściciel, któremu z pewnością o kłopocie przypomni wysoki rachunek za wodę. Sytuacji lepiej nie bagatelizować i zwrócić się do fachowca. Hydraulika nie ma przed nami żadnych tajemnic. Zaufało nam już wielu klientów. Zapewniając najwyższą jakość zastosowanych materiałów i solidność wykonania prac remontowych, jednocześnie gwarantujemy indywidualną wycenę oszacowaną na podstawie wielkości określonego zlecenia.

Trasa naszego hydraulika do Jelonka

Twój Instalator Janusz Więcław
ul. Wolsztyńska 13/3, 60-361 Poznań
woj. wielkopolskie,
tel: +48 518 595 158 kontakt@twojinstalator.pl
NIP: 7780163186
Mapa Wielkopolski

Regiony Poznania:

Okolice Poznania: