Awaria instalacji dosięgła i Ciebie?

Mieszkańcy miejscowości Dopiewiec nie mają powodów do obaw. Hydraulik z firmy Twój Instalator” szybko opanuje sytuację!

Dopiewiec, jak i inne miasta z okolic Poznania mogą korzystać z usług hydraulicznych i usług instalacyjnych cenionego poznańskiego usługodawcy jakim jest Twój Instalator. Doświadczony hydraulik jest w stanie szybko wyeliminować usterkę, a wprawny instalator profesjonalnie zamontuje zakupioną przez Ciebie armaturę sanitarną, czy też kuchenkę. Dzwoń pod numer 518 595 158 lub kontaktuj się drogą mailową, zgodnie z adresem podanym na stronie.

Nagła awaria hydrauliki

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek, że nagle, ni stąd, ni z owąd, w Twojej łazience na podłodze pojawiła się woda, a jej ilość z minuty na minutę rosła? To najlepszy dowód na to, że nieobce są dla Ciebie awarie hydrauliczne w domu. Z takimi sytuacjami trudno radzić sobie samodzielnie, jeśli nie mamy odpowiedniej wiedzy na temat rur, ich połączeń oraz całego systemu instalacji wodnej i sanitarnej w naszym domu. Dlatego też najlepiej w obliczu awarii wezwać do swojego domu profesjonalistę – hydraulika z firmy Twój Instalator. Jedną z usług, jakie świadczy ten hydraulik jest naprawa awarii hydraulicznych.

Pęknięte rury

Najczęściej powodem nagłego zalewania łazienki czy pozostałych pomieszczeń w mieszkaniu, jest pęknięta rura wodna w kanalizacji. Jeśli przez rurę wciąż przepływa woda, to jej pęknięcie szybko wywoła powódź w naszym mieszkaniu. Będzie więc trzeba wezwać hydraulika, aby zmniejszyć nasze straty i nie doprowadzić do tego, aby woda wyciekająca z rury spowodowała zalanie mieszkania sąsiada. Taka sytuacja spowodowałaby negatywne dla nas skutki, w postaci wystąpienia konieczności zapłaty odszkodowania np. za zalane ściany, czy zniszczone gipsówki lub parkiet na podłodze w domu sąsiada.

Pęknięte rury najczęściej należy wymienić na nowe, albo naprawić je na miejscu u klienta. Najczęściej mamy do czynienia z rurami plastikowymi, a więc koszt ich wymiany nie będzie wysoki. Wystarczy zakupić odpowiednią część w sklepie z hydrauliką i wymienić ją na miejscu w domu klienta.

Zakup niezbędnych elementów

Hydraulik z Twój Instalator z Poznania zajmie się nie tylko zidentyfikowaniem problemu w domu klienta i naprawą awarii rury kanalizacyjnej. Zakupi również niezbędne elementy, które pękły i podlegają wymianie, a także zainstaluje je w instalacji hydraulicznej klienta. Wszystko wykonane będzie szybko i sprawnie, aby powstałe poprzez awarię straty klienta ograniczone zostały do minimum.

Trasa naszego hydraulika do Dopiewca

Twój Instalator Janusz Więcław
ul. Wolsztyńska 13/3, 60-361 Poznań
woj. wielkopolskie,
tel: +48 518 595 158 kontakt@twojinstalator.pl
NIP: 7780163186
Mapa Wielkopolski

Regiony Poznania:

Okolice Poznania: