Gdy potrzebna jest pomoc doświadczonego fachowca...

Mieszkasz w miejscowości Czapury? Potrzebny Ci dobry hydraulik lub instalator? Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami!

Oferujemy kompleksowe usługi hydrauliczne i instalacyjne – zamontujemy brodzik, naprawimy piecyk dwufunkcyjny, zaradzimy przeciekającym rurom. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam szybko i sprawnie rozwiązać każdy problem. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług – numer telefonu znajdziesz w zakładce Kontakt.

Remont łazienki to przedsięwzięcie, które trzeba zaplanować krok po kroku. Zanim we wnętrzu pojawią się urządzenia sanitarne, a ściany pokryje glazura, pierwsze prace w łazience powinien wykonać hydraulik. O prawidłowe podłączenie instalacji wodno-kanalizacyjnej najlepiej zadba Twój Instalator. Zanim jednak przystąpimy do prac, niezbędne będzie wymierzenie pomieszczenia i przestrzenne rozplanowanie poszczególnych urządzeń. W przypadku trudności z wykonaniem pomiaru, nasi fachowcy, doświadczeni w kompleksowym wykonywaniu remontów, służą pomocą. Dokładnie wymierzymy łazienkę, obliczymy ilość i koszty zakupu niezbędnych materiałów. Doradzimy, jakie sprzęty najlepiej będą w łazience wyglądały i zamontujemy je tak, by zachować jak najwięcej wolnej przestrzeni ułatwiającej domownikom utrzymanie czystości.

Łazienki w stanie deweloperskim zwykle mają wykonane wszystkie instalacje wodno-kanalizacyjne. Hydraulikowi pozostaje sprawdzić czy działają one prawidłowo i przystąpić do montażu urządzeń sanitarnych. W przypadku remontu wcześniej użytkowanej łazienki, przeprowadzimy analizę jakości instalacji i sanitariatów, a w razie potrzeby, wykonamy demontaż i zastąpimy je nowymi.

W sytuacji ograniczonego budżetu, klient nie musi rezygnować z fachowej pomocy. Glazurę możemy położyć do połowy ścian łazienki, dowodząc jednocześnie, że zaproponowane rozwiązanie to atut, a nie przymus warunkowany finansowo. Najlepiej nią pokryć te części pomieszczenia, które najbardziej narażone są na wilgoć. Pozostawienie części ścian bez glazury nada łazience lekkości i obniży koszty.

Ilu klientów, tyle wyobrażeń i oczekiwań względem nowej łazienki. Szanując indywidualizm naszych klientów, każde zlecenie wyceniamy na podstawie konkretnych wytycznych i wymagań.

Trasa naszego hydraulika do Czapur

Twój Instalator Janusz Więcław
ul. Wolsztyńska 13/3, 60-361 Poznań
woj. wielkopolskie,
tel: +48 518 595 158 kontakt@twojinstalator.pl
NIP: 7780163186
Mapa Wielkopolski

Regiony Poznania:

Okolice Poznania: