Nie wiesz czemu pralka nie pobiera wody? Nie wiesz jak zabrać się za biały montaż?

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami! Nasz hydraulik odwiedzi każde miasto w regionie – od Poznania po Chyby.

Jeśli jest Ci potrzebny profesjonalny hydraulik, zadzwoń pod numer telefonu 518 595 158 i sprawdź, jakie usługi instalacyjne oraz hydrauliczne możemy Ci zapewnić! Firma Twój Instalator odwiedzi Chyby oraz inne okoliczne miejscowości.

Prace hydrauliczne

W Polsce hydraulik kojarzy się wyłącznie z naprawą cieknącego kraju czy przeciekającego zlewu. Jednakże, należy zdawać sobie sprawę z faktu, że hydraulicy realizują o wiele szerszy zakres prac, niż można by sądzić po stereotypach dotyczących tego zawodu. Fachowcy zatrudnieni w firmie Twój Instalator z Poznania wyświadczą kompleksowe usługi hydrauliczne, instalacyjne i gazowe u swoich klientów. Zajmujemy się wszechstronnymi instalacjami wodno-kanalizacyjnymi, montażem pieców CO, czy instalacji grzewczych w domach klientów i w przedsiębiorstwa. Mamy w ofercie także szeroki zakres usług stricte hydraulicznych.

Usługi hydrauliczne w Twój Instalator

Hydraulicy zajmują się ogólnie rzecz ujmując, montażem instalacji sanitarnych, instalacji grzewczych i organizacją kotłowni. Twój Instalator zajmie się naprawą cieknących rur, ich udrażnianiem i usuwaniem zatorów kanalizacyjnych. Zaprojektuje instalację wodną, pomoże zainstalować system do uzdatniania wody, czy też doprowadzi do domu klienta kanalizację zewnętrzną i wewnętrzną. Twój Instalator zamontuje w domu klienta ogrzewanie, kocioł, czy pompę ciepła. Zdemontuje stare punkty hydrauliczne, zaplanuje nową instalację wodno-kanalizacyjną i wykona ją. Zamontuje stelaż dla rur pod instalację wodno-kanalizacyjną czy gazową. Hydraulicy podejmą się odpowietrzenia kanalizacji i doprowadzą do ponownego, sprawnego jej działania. Doradzą, jakie materiały wykorzystać przy remoncie łazienki czy kuchni, zrealizują prace remontowe i wykończeniowe. Zajmą się także tzw. białym montażem, czyli usytuowaniem i podłączeniem wszystkich elementów ceramiki sanitarnej i armatury, jaka niezbędna jest w łazience czy kuchni.

Trasa naszego hydraulika do Chyby

Twój Instalator Janusz Więcław
ul. Wolsztyńska 13/3, 60-361 Poznań
woj. wielkopolskie,
tel: +48 518 595 158 kontakt@twojinstalator.pl
NIP: 7780163186
Mapa Wielkopolski

Regiony Poznania:

Okolice Poznania: