Budowa i instalacja kanalizacji na użytek domu jednorodzinnego lub każdego innego to wielkie przedsięwzięcie. Wszystko zaczyna się od solidnego projektu, który uwzględnia wiele skomplikowanych czynników. System wod – kan musi być układany pod odpowiednim kontem, przyjmuje się, iż minimalny spadek na jednym metrze to ok. 2 – 3%. Prawidłowo położona kanalizacja będzie służyła wiele długich lat, zapewniając komfort użytkownikom domu.

Poznańskie przedsiębiorstwo Twój Instalator zajmuje się tematyką instalacji hydraulicznych, kanalizacyjnych, grzewczych i gazowych od projektu, poprzez instalację a skończywszy na okresowych przeglądach, wymianach elementów itd. Firma zajmuje się także renowacją, demontażem istniejących już systemów, szczegóły oferty można poznać, dzwoniąc pod numer 518 595 158.

H2: Dlaczego montaż instalacji kanalizacyjnej warto zlecić ekspertom z Twój Instalator?

Poszukując dobrego projektanta instalacji kanalizacyjnej, jak i białego montażu przy sanitariatach warto wybrać ofertę Twojego Instalatora, gdyż przedsiębiorstwo istniejące od wielu lat na wielkopolskim rynku z powodzeniem dokonywało usług sporemu gronu zadowolonych klientów. Warto do nich dołączyć i cieszyć się nowoczesnymi systemami instalacyjnymi we własnym domu.

Profesjonaliści z Twojego Instalatora, projektując system kanalizacji, uwzględniają wiele czynników, starają się, by projekt przewidywał jak najmniej złączek oraz kolanek. Tego rodzaju zabiegi sprawiają, iż system jest o wiele bardziej drożny od takiego, który zawiera bardzo dużo załamań i zmian kierunków.

Przedsiębiorstwo korzysta tylko i wyłącznie z elementów, które zostały wielokrotnie sprawdzone i testowane. Możliwe warianty to położenie instalacji ze stali, miedzi lub plastiku typu pcv. Warto zainwestować w montaż rur kanalizacyjnych, które będą nieco droższe, ale zbudowane z bardziej trwałych elementów konstrukcyjnych. Po dokonanym montażu system będzie działał sprawnie wiele lat.

Instalator przeprowadza także renowacje i przeglądy położonych wcześniej systemów. Niektóre instalacje posiadają wiele wad, dla niektórych gruntowna konserwacja jest szansą na przedłużenie żywotności. Warto więc skorzystać z takiej usługi zanim zdecydujemy się na demontaż. Często okazuje się, iż bardzo dobrze wykonana usługa renowacji daje drugie życie systemom kanalizacyjnym.

W przypadku montażu nowego systemu bardzo ważnym czynnikiem będą wykończenia. Twój Instalator podpowie jakie urządzenia ceramiczne są zdecydowanie najlepsze, dokona tak zwanego białego montażu. Przedsiębiorstwo dokonuje także usług związanych z nagłymi awariami instalacji gazowych, grzewczych, hydraulicznych.

Firma proponuje krótkie terminy realizacji projektów, a w przypadku zgłoszeń związanych z awariami reaguje natychmiastowo. Usługi w szerokim zakresie wykonywane są na terenie Poznania oraz w bezpośrednich okolicach.

Twój Instalator Janusz Więcław
ul. Wolsztyńska 13/3, 60-361 Poznań
woj. wielkopolskie,
tel: +48 518 595 158 kontakt@twojinstalator.pl
NIP: 7780163186
Mapa Wielkopolski

Regiony Poznania:

Okolice Poznania: