Instalacja grzewcza budynku to niezwykle ważna, o ile nie najważniejsza część działań mających na celu przystosowanie go do ogólnego użytku i zamieszkania. Kaloryfery i grzejniki, emitując ciepło pozwalają mieszkańcom na bezproblemowe przetrwanie zimowych miesięcy obfitujących w minusowe temperatury. Od tego, jak przebiegnie instalacja grzejników zależy komfort wynikający z ich użytkowania oraz ich bezawaryjność. Dlatego montaż kaloryferów zleć doświadczonym fachowcom z Twój Instalator – numer znajdziesz w zakładce Kontakt. Swoje usługi proponujemy w miastach takich jak Poznań, Swarzędz czy Luboń.

Na czym polega profesjonalny montaż grzejników?

Montaż grzejnika – to od niego zależy przede wszystkim estetyka wnętrza, jak również wydajność połączona ze skutecznością tych urządzeń grzewczych. Do zadań inwestora należy odpowiedni wybór grzejnika pod względem jego rozmiarów i parametrów technicznych. Niestety w tym miejscu zazwyczaj kończą się kompetencje większości osób, a kolejne etapy w postaci montażu i instalacji kaloryferów leżą już w gestii pracowników firm zajmujących się tego rodzaju usługami.

Istnieją dwa sposoby podłączania nowych grzejników – system podłączeń dolnych lub bocznych. To, która z technik zostanie zastosowana ściśle uzależnione jest od rodzaju grzejnika. Montaż boczny stosuje się w przypadku grzejników żeberkowych lub płytowych (typu C). Dolna instalacja dotyczy natomiast grzejników uniwersalnych, takich jak płytowe grzejniki V lub K.

W każdym przypadku montowania grzejników, proces instalacji powinien przebiegać zgodnie z wytycznymi prawa budowlanego, projektem domu oraz wskazówkami producenta. Tylko profesjonalny i skuteczny montaż tych urządzeń może zagwarantować nam ich bezawaryjne działanie i właściwą wydajność, która zapewni nam ciepło we wnętrzu domu.

Poszukując firmy zajmującej się profesjonalnym montażem kaloryferów i grzejników obowiązkowo należy zwrócić uwagę na doświadczenie placówki i kompetencje jej pracowników. W przypadku tego rodzaju działań nie możemy pozwolić sobie na jakiekolwiek błędy ponieważ w znacznym stopniu mogą wpłynąć one na jakość urządzeń grzewczych i działanie całej instalacji. Nawet nowe kaloryfery mogą nie działać prawidłowo, jeśli nie zostaną odpowiednio zamontowane.

Firma Twój Instalator z siedzibą w Poznaniu to placówka, która od wielu lat zajmuje się hydrauliką i instalacją. Kompetentni i doświadczeni pracownicy mogą pochwalić się ogromną wiedzą i wprawą w wykonywaniu instalacji kaloryferów i grzejników. Wszystkie realizowane przez firmę zamówienia to gwarancja najwyższej jakości usług i maksymalnego zadowolenia klientów. Przystępne termin i rzetelne podejście do tematu to również cechy, które wyróżniają Twojego Instalatora spośród wielu innych firm zajmujących się tego typu działalnością. Dlatego jeśli chcą Państwo zainstalować nowe kaloryfery w swoim mieszkaniu lub dodatkowy grzejnik w kamienicy – skontaktujcie się z naszymi przedstawicielami – serdecznie zapraszamy!

 

Twój Instalator Janusz Więcław
ul. Wolsztyńska 13/3, 60-361 Poznań
woj. wielkopolskie,
tel: +48 518 595 158 kontakt@twojinstalator.pl
NIP: 7780163186
Mapa Wielkopolski

Regiony Poznania:

Okolice Poznania: