Kiedy zdarza się taka sytuacja, że mieszkanie nagle zalewa woda z pękniętej rury, co należy zrobić? Oczywiście, wezwać hydraulika. Niekiedy jednak potrzebny jest jeszcze jeden specjalista, a mianowicie – instalator. Jego usługi przydają się najczęściej wtedy, kiedy konieczne jest na przykład zainstalowanie centralnego ogrzewania czy założenie instalacji wodno-kanalizacyjnej. A gdzie takich specjalistów szukać? Chociażby w poznańskim przedsiębiorstwie Twój Instalator. Numer telefonu firmy dostępny jest w zakładce Kontakt.

Jak i co?

Szczegółowe informacje odnoszące się do tego, jakie usługi może zaoferować Twój Instalator są dostępne oczywiście na stronie internetowej. Można tam przyjrzeć się dotychczas wykonanym przez nas realizacjom. Siedzibą firmy jest Poznań, ale podejmiemy się zleceń także z innych regionów Wielkopolski. Zapraszamy do kontaktu!

Profesjonalne instalatorstwo – na czym polega zawód instalatora?

Pierwsze pytanie, które nasuwa się po pobieżnej chociażby lekturze strony internetowej „Twojego Instalatora” odnosi się zapewne do tego, czym w ogóle zajmuje się instalator, jakie są jego zawodowe obowiązki, jakie ma kompetencje i jakimi legitymuje się kwalifikacjami. Otóż, praca instalatora skupia się przede wszystkim, jak i zresztą sama nazwa wskazuje, na instalowaniu instalacji grzewczych, gazowych, cieplnych, wodno-kanalizacyjnych. Jest to zatem ten człowiek, który dba o to, żeby znajdujące się w naszym domu czy mieszkaniu instalacje były wykonane w sposób jak najbardziej poprawny, zapewniający jak najwyższe bezpieczeństwo i umożliwiający prawidłowe funkcjonowanie składających się na instalację urządzeń.

Twój Instalator

Firma Twój Instalator oferuje cały kompleks szeroko zakrojonych usług w Poznaniu i nie tylko. Nasza oferta obejmuje montaż centralnego ogrzewania, instalacji wodno-kanalizacyjnych, miedzianych bądź plastikowych instalacji sanitarnych. Zlecić tutaj można również tak zwany „biały montaż”, czyli zakładanie brodzików, kabin prysznicowych, zlewów. Wykwalifikowani hydraulicy i instalatorzy zajmą się również naprawą przeciekających i podsiąkających rur, remontami kuchni i łazienek, likwidacją zatorów kanalizacyjnych, wymianą zepsutej armatury kanalizacyjnej i urządzeń z kanalizacją związanych, realizacją różnego typu usług hydraulicznych.

Gwarancja podstawą solidności

Wbrew pozorom, instalatorzy to tacy fachowcy, którzy w domu czy mieszkaniu potrzebni są dosyć często. Bo albo coś przecieka, albo też decydujemy się na jakieś zmiany w kuchni czy łazience, albo na przykład jakaś „wyższa konieczność” skłania nas do wymiany ogrzewania, czy też instalacji wodno-kanalizacyjnej. Powodów może być wiele i to bardzo różnych, a skoro chcemy z tego typu usług skorzystać, najlepiej wybrać rzetelnych, solidnych, odpowiedzialnych fachowców, którzy znają się na instalacji i którzy wykonają zleconą im pracę w tak sposób, że na pewno będziemy zadowoleni z osiągniętego efektu, za który przecież płacimy. Zatem: gwarancja perfekcyjnego wykonania i odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań to w przypadku z instalatorów jedne z cech najbardziej pożądanych.

Twój Instalator Janusz Więcław
ul. Wolsztyńska 13/3, 60-361 Poznań
woj. wielkopolskie,
tel: +48 518 595 158 kontakt@twojinstalator.pl
NIP: 7780163186
Mapa Wielkopolski

Regiony Poznania:

Okolice Poznania: