Co pewien czas w naszym domu czy mieszkaniu blokowym konieczne jest przeprowadzenie gruntownego remontu. Nie chodzi tu wyłącznie o wymianę np. drzwi do kabiny prysznicowej, czy mebli i luster na ścianach. Gruntowny remont łazienki i toalety wymaga przede wszystkim przyjrzenia się z bliska instalacji hydraulicznej. Rury wodne i kanalizacyjne niszczeją. Jeśli wykonano je z mało trwałego plastiku, już po kilku latach od wykonania instalacji może się okazać, że istnieje potrzeba ich wymiany na nowe, co wiąże się z wymontowaniem z łazienki wszystkich sprzętów. Jeśli już dokonujemy takiego remontu, warto również sprawdzić instalację elektryczną w łazience czy ewentualną instalację gazową, jeśli taka jest poprowadzona w łazience, na przykład dla potrzeb zapewnienia ciepłej wody przez Junkers. Takie prace wymagają odpowiedniego przygotowania, a przede wszystkim zaangażowania do pracy wykwalifikowanych pracowników. Jeśli nie wiemy, jak tworzone są instalacje wodno-kanalizacyjne, ani nie mieliśmy nigdy wcześniej do czynienia z montażem ceramiki sanitarnej w łazience, lepiej będzie, jeśli takie prace zlecimy fachowcom. Takie usługi świadczy w sposób rzetelny i solidny firma z Poznania „Twój Instalator" – nr telefonu znajduje się w zakładce Kontakt. Dzięki pracy hydraulików z „Twój Instalator" nasza łazienka zyska całkiem nową, solidną instalację wodną, kanalizacyjną, a także gazową czy elektryczną.

Instalacja wodna i kanalizacyjna – skomplikowane remonty

Najważniejszym elementem każdej łazienki jest sprawnie działająca kanalizacja. Jeśli łazienka połączona jest z toaletą, należy zadbać o to, aby kompakt WC został prawidłowo podłączony do kanalizacji ściekowej. Firma „Twój Instalator" zadba o profesjonalny remont kanalizacji - podłączenie każdej toalety, zarówno podłączeniem dolnym, jak i przy budowaniu zestawów podtynkowych. Hydraulicy mogą też wymienić w domu lub mieszkaniu klienta całą instalację wodno-kanalizacyjną, wymieniając poszczególne rury. Warto wykorzystać w tym celu rury miedziane, których trwałość i wytrzymałość szacowana jest nawet na 20 lat. Dzięki zainwestowaniu w taką instalację kanalizacyjną można być spokojnym o to, że będzie ona funkcjonowała bez zarzutu przez wiele lat. Na życzenie klienta poznański „Twój Instalator" wykona także instalację wodno-kanalizacyjną na bazie standardowych rur i złącz wykonanych z plastiku i łączonych za pomocą systemu uszczelek.

Mieszkanie deweloperskie - wykańczanie łazienki

Po wykonaniu pełnej instalacji kanalizacyjnej i gazowej, hydraulicy i inni fachowcy z „Twój Instalator" mogą przystąpić do realizacji wykończenia łazienki, tj. położenia płytek na podłodze i na ścianach i wykonania sufitu. Następnie mogą również wykonać usługę „białego montażu" w łazience klienta. Polega on na zamontowaniu we wskazanych przez klienta miejscach wszystkich elementów ceramiki sanitarnej oraz armatury. Hydraulicy podłączają do sieci wodnej i kanalizacyjnej wannę, brodzik, panele prysznicowe, armaturę łazienkową, umywalkę czy obudowę wanny. Dzięki pracy specjalistów z firmy „Twój Instalator" klient może wejść do w pełni wykończonej łazienki i rozpocząć korzystanie z niej wedle własnego uznania. Może być pewien, że wszystkie prace wykonane przez „Twój Instalator" zostały zrealizowane z należytą starannością.

Twój Instalator Janusz Więcław
ul. Wolsztyńska 13/3, 60-361 Poznań
woj. wielkopolskie,
tel: +48 518 595 158 kontakt@twojinstalator.pl
NIP: 7780163186
Mapa Wielkopolski

Regiony Poznania:

Okolice Poznania: