Coraz większa liczba inwestorów decyduje się na zakup WC podwieszanego, który stanowi doskonałą alternatywę dla klasycznych stojących toalet. Podstawową zaletą tego urządzenia sanitarnego jest fakt, że o wiele łatwiej utrzymać jest higienę w łazience. Swobodny dostęp pod powierzchnię WC umożliwia użytkownikom dokładniejsze sprzątanie łazienkowej przestrzeni. Dodatkowo instalacja podwieszanej toalety sprawia, że łazienka prezentuje się bardzo elegancko i nowocześnie. Na rynku dostępnych jest wiele tego rodzaju produktów, których producenci zachwalają ich zalety. Niemniej jednak profesjonalne produkty, które najchętniej znikają ze sklepowych półek to te produkowane przez znaną i cenioną firmę Geberit. Instalacja oraz naprawa Geberita to jedna ze specjalności poznańskiej firmy Twój Instalator, której dane teleadresowe znajdują się w zakładce Kontakt.

Podwieszany WC – jak przeprowadzić montaż?

Żeby toaleta z powodzeniem spełniała wszystkie swoje funkcje, dobrze się prezentowała i była trwała niezwykle ważna jest jej prawidłowa instalacja. Podwieszane WC Geberit montowane są na tak zwanych stelażach podtynkowych. Zastosowanie tego rodzaju systemów jest nowoczesnym rozwiązaniem, które pozwala nam ukryć przed wzrokiem wszystkich mechanizmów, które niekoniecznie dobrze będą prezentować się we wnętrzu łazienki. Rezerwuar i cała instalacja WC jest kompletnie niewidzialna dla oka. Widoczne pozostają jedynie przyciski umożliwiające swobodne spłukiwanie wody, co niewątpliwie jest bardzo estetycznym rozwiązaniem.

W zależności od tego, jaką zabudowę posiada mieszkanie można kupić stelaże podtynkowe Geberit do zabudowy suchej i mokrej. Jeżeli konstrukcja posiada wszystkie wymagane atesty można mieć pewność, że została ona wykonana zgodnie z obowiązującymi normami, co zapewni jakość i trwałość instalacji.

Istnieje możliwość samodzielnej instalacji WC podwieszanego, jednak na pewno nie jest to zadanie dla tak laików, którzy nie mają doświadczenia w tego rodzaju pracach. Błędy w wykonanej instalacji mogą kosztować wiele problemów i zmniejszyć efektywność prawidłowego działania urządzenia. Problem dodatkowo zwiększa swoje rozmiary w przypadku stelaży podtynkowych, ponieważ wszystkie najważniejsze mechanizmy ukryte są pod ścianą łazienki, a ewentualne awarie wymagać będą gruntownego remontu związanego ze skuwaniem płytek.

Wraz z upływem czasu lub w wyniku nieprawidłowego użytkowania toalety mogą ulec różnym awariom, których naprawa często przewyższa kompetencje domowników lub mechaników amatorów. W takich przypadkach również nie warto podejmować się prób samodzielnej naprawy awarii, ponieważ nieprawidłowe działania mogą jedynie pogorszyć sytuację.

Zarówno w kwestii montażu WC podwieszanych, jak też w przypadku ich ewentualnej naprawy naprawdę warto powierzyć to zadanie w ręce fachowców, którzy profesjonalnie zajmą się zleceniem. Oczywiście związane jest to z poniesieniem pewnym kosztów finansowych, jednak pewność działania profesjonalistów przekładająca się później na bezawaryjne działanie WC na pewno zrekompensuje nam poniesione wydatki. Poszukując firmy zajmującej się tego rodzaju usługami ,warto zwrócić swoją uwagę w stronę firmy Twój Instalator. Firma ma swoją siedzibę w Poznaniu i świadczy kompleksowe usługi z zakresu hydrauliki i instalacji. Profesjonalna kadra pracownicza posiada wszelkiego rodzaju kwalifikacje, które uprawniają ich do świadczenia tego rodzaju usług na najwyższym poziomie. Powierzając swoje zaufanie w ręce pracowników firmy Twój Instalator mamy pewność profesjonalnej obsługi na najwyższym poziomie, co z pewnością stanowi niewątpliwą zaletę.

Twój Instalator Janusz Więcław
ul. Wolsztyńska 13/3, 60-361 Poznań
woj. wielkopolskie,
tel: +48 518 595 158 kontakt@twojinstalator.pl
NIP: 7780163186
Mapa Wielkopolski

Regiony Poznania:

Okolice Poznania: