Na pewno wielu z Was zdarzyła się w życiu awaria hydrauliki w domu. Strzeliła rura w łazience, zalewając całą podłogę i wymykając się na korytarz albo kolanko w zlewie w kuchni. Takie sytuacje wywołują stres, ale nie u tych osób, które znają się na rzeczy. „Złote rączki" szybko poradzą sobie z taką awarią, zatamują wodę naprawią pęknięta rurę czy wymienią przeciekające uszczelki w kranach. Jeśli jednak nie mamy takich zdolności, na pewno przydadzą nam się namiary na specjalistę. Który z nich będzie najlepszy? Niejeden sprawdzony hydraulik pracuje w Poznaniu, w firmie Twój Instalator. Przekonaj się o tym osobiście, dzwoniąc pod numer 518 595 158.

Najlepszy wybór – sprawdzony poznański hydraulik!

Hydraulik musi posiadać szeroką wiedzę i doświadczenie, aby dobrze wykonywać prace instalacyjne, montażowe i naprawcze w domach klientów. Takie usługi świadczy firma Twój Instalator z siedzibą przy ulicy Wolsztyńskiej - Poznań. Mając namiary na takiego hydraulika, niestraszna nam żadna awaria. Firma Twój Instalator z Poznania świadczy usługi hydrauliczne i instalatorskie w Poznaniu i najbliższej okolicy. Zajmuje się montażem nie tylko instalacji wodno-kanalizacyjnych, ale również instalacji sanitarnych – plastikowych lub miedzianych, montażem centralnego ogrzewania i tzw. białym montażem, polegającym na podłączeniu do sieci kanalizacyjnej kabin prysznicowych, wanien, zlewów czy brodzików.

Twój Instalator podejmuje się u klientów likwidowania zatorów kanalizacyjnych, wymiany zepsutych urządzeń, naprawą przeciekających rur, remontami łazienek i kuchni, a także wszelkich innych usług hydraulicznych.

W nagłych wypadkach

Najczęściej niestety do awarii rur hydraulicznych w domach dochodzi w najgorszym możliwym momencie, np. rano, kiedy musimy jak najszybciej wyjść do pracy, w środku nocy, albo tuż przed ważnym, rodzinnym przyjęciem. W takich sytuacjach liczy się nasz czas reakcji. Nie powinniśmy tracić wówczas czasu na poszukiwanie hydraulika wśród znajomych, albo samodzielnie naprawianie hydrauliki, jeśli nie mamy o tym zielonego pojęcia. Warto zapamiętać stronę www.twojinstalator.pl, aby zawsze mieć pod ręką adres i numer telefonu do specjalistów, którzy szybko udzielą nam niezbędnej pomocy i zlikwidują zagrożenie zalania swojego domu lub mieszkania sąsiadów.

Czas jest istotnym czynnikiem przy likwidowaniu jakichkolwiek awarii hydraulicznych, zwłaszcza w blokach mieszkalnych. Jeśli awaria zostanie pozostawiona sama sobie, istnieje duże prawdopodobieństwo tego, że pęknięta rura stanie się przyczyną zalania sąsiedniego mieszkania. Skutkiem tego sprawca takiego zalania, choć usterka hydrauliczna mogła nie być jego winą, musi ponieść koszty odszkodowania dla poszkodowanych w takiej sytuacji. Lepiej już na samym początku montażu instalacji hydraulicznej zadbać o to, aby wykonał go specjalista. Twój Instalator z Poznania posiada takie usługi w swoim asortymencie, gwarantując profesjonalne wykonanie wszystkich czynności hydraulicznych.
Firma Twój Instalator z Poznania zapewnia profesjonalne usługi hydrauliczne, fachowo i rzetelnie. Jeśli szukacie więc usług sanitarnych i hydraulicznych, firma ta jest odpowiedzią na Wasze potrzeby. Realizuje usługi terminowo i ma indywidualne podejście do każdego klienta.

 

Twój Instalator Janusz Więcław
ul. Wolsztyńska 13/3, 60-361 Poznań
woj. wielkopolskie,
tel: +48 518 595 158 kontakt@twojinstalator.pl
NIP: 7780163186
Mapa Wielkopolski

Regiony Poznania:

Okolice Poznania: