Twój Instalator specjalizuje się w profesjonalnym wykonawstwie różnego tupu instalacji sanitarnych. Zdobyte doświadczenie oraz posiadane kwalifikacje pozwalają nam świadczyć usługi najwyższej jakości. Nasze instalacje hydrauliczne wykonujemy solidnie i terminowo. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm.

Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza. Dlatego zapewniamy, że nasze instalacje sanitarne są niezawodne i trwałe.

Instalacje sanitarne wykonujemy w oparciu o obowiązujące normy i zalecenia, a także zgodnie ze sztuką budowlaną. Zapewniamy kompleksowe doradztwo. Nie tylko rzetelnie wykonamy powierzone zlecenie, ale również podpowiemy Państwu w jaki sposób zapobiegać zniszczeniom i awariom (np. jak zachować drożność odpływów, w jaki sposób chronić przed zimnem itp.).

Ponadto zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej usługi oceny stanu poszczególnych elementów instalacji, której dokonuje nasz solidny fachowiec. Dzięki takiej profilaktyce unikniecie Państwo wielu niespodziewanych awarii. Pamiętajcie Państwo, że dbanie o stan instalacji to znacznie prostszy i mniej kosztowny sposób niż ich naprawa.

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt:

Instalacje sanitarne - Poznań

tel. 518 595 158

Twój Instalator Janusz Więcław
ul. Wolsztyńska 13/3, 60-361 Poznań
woj. wielkopolskie,
tel: +48 518 595 158 kontakt@twojinstalator.pl
NIP: 7780163186
Mapa Wielkopolski

Regiony Poznania:

Okolice Poznania: