Prace wykończeniowe i remontowe związane z pracami we wnętrzach, takich jak łazienka czy kuchnia wymagają od inwestora niemałej uwagi. Bardzo ważną kwestią jest sam zakup wyposażenia pomieszczeń, a w szczególności urządzeń sanitarnych, takich jak zlew, wanna, kabina prysznicowa, czy wc. Nie mniejsze znaczenie ma ich instalacja, która w fachowym języku nazywa się „białym montażem". Ma on niebagatelne znaczenie, jeżeli chodzi o ich przyszłe komfortowe użytkowanie, trwałość oraz jakość, dlatego wyposażając swoje biuro bądź mieszkanie deweloperskie, zaufaj specjalistom z firmy Twój Instalator, których numer telefonu znajdziesz w zakładce Kontakt.

Jak przeprowadzić biały montaż w biurze lub mieszkaniu?

Wyposażając mieszkanie deweloperskie w urządzenia sanitarne, takie jak wanna, czy zlew deweloperzy automatycznie podnoszą ich wartość rynkową. Taka opcja jest również bardzo wygodna dla samych kupujących, którzy nabywając mieszkanie mają w posiadaniu również urządzenia sanitarne niezbędne przecież do normalnego, codziennego funkcjonowania. Analogiczna sytuacja ma się w sytuacji biurowców, których wyposażenie z racji rzeczy również powinno być zaopatrzone w tego rodzaju elementy. Biały montaż stanowi więc podstawę wszystkich instalacyjnych czynności urządzeń sanitarnych.

Firma Twój Instalator od wielu lat świadczy profesjonalne, kompleksowe usługi z zakresu hydrauliki oraz instalacji. Wszystkie czynności związane z instalacją i montażem urządzeń sanitarnych stanowią sporą część kwalifikacji pracowników firmy. Wieloletnie doświadczenie kadry pracowniczej gwarantuje kompleksową usługę obejmującą wszystkie prace instalacyjne i maksimum zadowolenia klienta. Firma swoje prace wykonuje zarówno dla klientów prywatnych, deweloperów i właścicieli innego rodzaju budynków użytkowych. Zrealizowane przez nią zamówienia zawsze wykonywane są z najwyższą starannością i fachowym podejściem do tematu, co gwarantuje bezawaryjne działanie urządzeń i ich trwałość. Powierzając swoje zaufanie w ręce pracowników Twojego Instalatora, dokonujesz najlepszego z możliwych wyborów.

Na rynku funkcjonuje wiele firm, które świadczą usługi z zakresu hydrauliki i instalacji. To, co wyróżnia placówkę Twój Instalator to fachowa kadra pracownicza, rzetelność, szybkie terminy realizacji zamówień i uczciwe podejście do klienta i realizacji zadań.

Biały montaż to działania, które warunkują skuteczne i bezproblemowe działanie urządzeń sanitarnych. Samodzielne próby instalacji wanny, kabiny prysznicowej, czy WC mogą skończyć się niepowodzeniem lub w najgorszym wypadku spowodować nieprawidłowe działanie urządzeń i ich awaryjność. Instalator lub monter powinni więc mieć odpowiednie kompetencje do prowadzenia tego rodzaju czynności i doświadczenie, które pozwoli im szybko i przede wszystkim skutecznie przeprowadzić cały proces.

Nowoczesne urządzenia sanitarne, takie jak kabiny prysznicowe, czy podwieszane WC bardzo często sprawiają monterom dodatkowe trudności związane na przykład z zastosowaniem nowych technologii, takich jak instalacje podtynkowe. Nie ulega wątpliwościom, że instalacje podtynkowe w przypadku awarii sprawiają właścicielom niemałe problemy, dlatego tak ważny jest brak jakichkolwiek popełnionych błędów. Ewentualne awarie będą wymagać podejmowania dosyć inwazyjnych czynności, takich jak skuwanie płytek, co wygeneruje bardzo wysokie koszty.

Twój Instalator Janusz Więcław
ul. Wolsztyńska 13/3, 60-361 Poznań
woj. wielkopolskie,
tel: +48 518 595 158 kontakt@twojinstalator.pl
NIP: 7780163186
Mapa Wielkopolski

Regiony Poznania:

Okolice Poznania: