Poszukiwany fachowiec w stolicy Wielkopolski?

Firma Twój Instalator i Hydraulik zapewnia znakomity poziom usług. Poznań i okolice – dojedziemy wszędzie, gdzie nas potrzebujesz!

Poznań – to właśnie w tym miejscu firma Twój Instalator i Hydraulik ma swoją siedzibę. Zapewniamy usługi hydrauliczne oraz instalacyjne. Z pomocy tutejszych hydraulików korzystają klienci remontujący domy i nie tylko. Jeżeli niepokoi Cię stan Twojej instalacji sanitarnej, skontaktuj się z fachowcem, dzwoniąc pod numer 518 595 158.

 

Twój instalator – instalacje grzewcze

Budowa nowego domu jednorodzinnego, czy też wielorodzinnego związana jest z zaplanowaniem kilku niezbędnych instalacji, wśród nich znajduje się niezwykle istotna instalacja grzewcza. Tak zwane centralne ogrzewanie w naszych warunkach klimatycznych to kwestia, która może zaważyć o komfortowym lub niekomfortowym użytkowaniu pomieszczeń. Twój Instalator to przedsiębiorstwo, które w sposób kompleksowy zajmuje się instalacjami grzewczymi od projektu, poprzez wykonanie, a następnie przeglądy, konserwacje oraz ewentualne naprawy.

W starszych budynkach bardzo często dochodzi do sytuacji, w których system grzewczy jest niefunkcjonalny, składa się z materiałów, które nie są przystosowane do wieloletniego funkcjonowania. Specjaliści z firmy Twój Instalator zajmą się demontażem wysłużonego systemu, założą nowe urządzenia zgodnie ze starym schematem lub zaprojektują zupełnie nowy obieg.

Ogrzewanie mieszkań i lokali użytkowych wiąże się z systemami centralnego ogrzewania zasilanymi wodą. Coraz częściej spotyka się jednak instalacje gazowe, które są ekonomiczne. Poznańska firma instalatorska zajmuje się wszelkimi rodzajami systemów grzewczych, a jej pracownicy posiadają wszelkie uprawnienia związane z projektowaniem, montażem, przeglądami wielu skomplikowanych instalacji.

Wymiana urządzeń na nowe, doradztwo w zakresie przeprowadzenia modernizacji systemów to codzienne zajęcie firmy Twój Instalator. Po założeniu nowego systemu grzewczego firma usługowa oferuje przeprowadzenie mniejszego lub większego remontu z czego korzysta bardzo wiele osób.

Instalacje gazowe, wod – kan, grzewcze, hydrauliczne to specjalność naszych fachowców. Wszelkie szczegóły dostępne są na naszej stronie internetowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Twój Instalator Janusz Więcław
ul. Wolsztyńska 13/3, 60-361 Poznań
woj. wielkopolskie,
tel: +48 518 595 158 kontakt@twojinstalator.pl
NIP: 7780163186
Mapa Wielkopolski

Regiony Poznania:

Okolice Poznania: