Jedną z głównych dziedzin działalności naszej firmy jest wykonawstwo instalacji centralnego ogrzewania. Posiadamy wykwalifikowaną ekipę instalatorów, która dysponuje wszelkimi uprawnieniami w tym zakresie. Wiemy, że instalacje co są bardzo ważnym elementów budynku, dlatego naszą pracę cechuje rzetelność i solidność. Oferujemy także usługi z zakresu oceny stanu istniejących instalacji c.o. i ich ewentualnej modernizacji.

Budując dom niezmiernie istotny jest dobór efektywnego systemu grzewczego, szczególnie w obliczu klimatu panującego w Polsce. Instalacja centralnego ogrzewania służy właśnie odpowiedniemu ogrzaniu budynków. Działanie c.o. polega na ogrzaniu pomieszczeń parą wodną, wodą lub gorącym powietrzem. Rozprowadzanie ciepła odbywa się za pomocą rur i grzejników podłączonych do kotła.

Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie odpowiedniego doboru kotła, grzejników i rur. Chętnie udzielimy Państwu rady, który ze sposobów wymuszania obiegu ciepłej wody będzie najodpowiedniejszy w przypadku Państwa domu. Pomożemy w wyborze kotła, przedstawimy charakterystykę kotłów gazowych, olejowych, na paliwo stałe i elektryczne. Omówimy wady i zalety poszczególnych rodzajów grzejników i doradzimy, który ich typ będzie najlepszym wyborem. Podpowiemy, jaki typ rur powinniście Państwo wybrać, aby instalacja była w pełni sprawna, a także doradzimy w wyborze ich materiału izolacyjnego.

Wszystko po to, byście Państwo byli w pełni usatysfakcjonowani z naszej usługi, a Wasz dom efektywnie ogrzany.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania jesteśmy do Państwa dyspozycji:

Centralne ogrzewanie - Poznań i okolice

tel. 518 595 158

Twój Instalator Janusz Więcław
ul. Wolsztyńska 13/3, 60-361 Poznań
woj. wielkopolskie,
tel: +48 518 595 158 kontakt@twojinstalator.pl
NIP: 7780163186
Mapa Wielkopolski

Regiony Poznania:

Okolice Poznania: