Podgrzewacz ciepłej wody użytkowej jest rozwiązaniem często stosowanym w domowych instalacjach wodnych. Wśród urządzeń z tej grupy wyróżniamy podgrzewacze pojemnościowe, tzw. bojlery oraz podgrzewacze przepływowe – gazowe bądź elektryczne. Zależnie od systemu wentylacji w budynku, dość popularnym i ekonomicznym rozwiązaniem w starszym budownictwie są podgrzewacze wody gazowe lub elektryczne, a pojemnościowe, długo utrzymujące temperaturę wody, bojlery doskonale sprawdzają się w nowych zabudowaniach z ogrzewaniem elektrycznym. Bez względu na to, który rodzaj wybierzesz do swojego domu, możesz liczyć na profesjonalny montaż i naprawę podgrzewaczy wody – wystarczy, że zadzwonisz do firmy Twój Instalator pod numer 518 595 158.

 

Naprawa i montaż podgrzewaczy – profesjonalne usługi, doświadczonych ekspertów

Jeśli chodzi o prawidłowy, odbywający się zgodnie z przepisami, a dodatkowo wymagany warunkami gwarancyjnymi producenta urządzeń, montaż podgrzewaczy wody, wykonywany jest on wyłącznie przez fachowców posiadających stosowne uprawnienia. Doświadczeni specjaliści z firmy Twój Hydraulik i Instalator trudnią się montażem, konserwacją i naprawami podgrzewaczy wody już od początku lat 90-tych ubiegłego wieku, czyli od momentu rozpoczęcia działalności przedsiębiorstwa. W przypadku urządzeń takich jak podgrzewacze wody zasilane gazem, wymagane jest wykonanie instalacji gazowej oraz podłączenie przewodów wody zimnej i ciepłej. W przypadku podgrzewacza elektrycznego lub bojlera, w miejsce przyłącza gazowego w tzw. połączeniu hydraulicznym pojawia się instalacja elektryczna o odpowiednich parametrach. Co istotne, każdy profesjonalny instalator z uprawnieniami pracujący w naszej firmie, jest na bieżąco ze wszystkimi aktualnymi przepisami w zakresie wymagań związanych z instalacjami gazowymi i elektrycznymi. W przypadku, gdy nie jesteście Państwo pewni, jakiego typu podgrzewacze wody wybrać, czy też, w jakim miejscu zamontować urządzenie, skonsultujcie się z naszymi fachowcami. Służymy radą przy wyborze odpowiedniego sprzętu, a podczas montażu podgrzewacza znamionuje nas najwyższy poziom praktycznego profesjonalizmu.

Konserwacja i naprawa podgrzewaczy wody może być realizowana również wyłącznie przez uprawnionych do tego specjalistów. Jeśli chodzi o prace konserwacyjne, od użytkowników bojlerów czy podgrzewaczy przepływowych wymaga się odpowiedniego postępowania przy eksploatacji urządzenia, zaś instalator dokonuje cyklicznych przeglądów, a w razie potrzeby napraw. Niekiedy nieodzowna jest wymiana urządzeń na nowe, a co się z tym wiąże, montaż następnego podgrzewacza w miejsce wyeksploatowanego sprzętu. Dlatego tak istotne jest, aby obsługą instalacji zajmowali się kompetentni fachowcy, świadczący kompleksowy zakres wykonań – tak jak w przypadku firmy Twój Instalator. Precyzyjna, błyskawiczna naprawa podgrzewaczy wody oraz wszechstronny serwis tego typu urządzeń grzewczych to nasza specjalność. Świadczymy swoje wysokiej klasy usługi na terenie wszystkich dzielnic miasta Poznań, w okolicznych gminach, jak i tych położonych nieco dalej – Twój Hydraulik i Instalator działa w miejscowościach takich jak Poznań,  Swarzędz, Przeźmierowo, Luboń, Rybakowo, Czerwonak, Złotniki, Suchy Las, Wysogotowo, Koziegłowy, Dopiewo, Baranowo, Puszczykowo, dojeżdżamy też do klientów z Kostrzyna, Kórnika, Murowanej Gośliny i okolic. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług oraz z przejrzystą mapką zasięgu naszego działania.

Twój Instalator Janusz Więcław
ul. Wolsztyńska 13/3, 60-361 Poznań
woj. wielkopolskie,
tel: +48 518 595 158 kontakt@twojinstalator.pl
NIP: 7780163186
Mapa Wielkopolski

Regiony Poznania:

Okolice Poznania: